Zenus

Zakup sieczkarnii samojezdnej !!

Polecane posty

Zenus    0

Witam planuje zakup sieczkarnii Claas jaguar 940 z przystawką Orbis 600 posiada ktoś taka i może podzielić się opiniami odnosnie awaryjnosci i spalania mam do koszenia 250 ha kukurydzy ! czekam na wyczerpujące informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus360    32

Gościu ty kupujesz cały park maszynowy?Dodajesz pełno postów, że chcesz kupić traktor, kombajn,wóz asenizacyjny,rozrzutnik i teraz jeszcze sieczkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenus    0

planujemy z sąsiadami reaktywacje parku maszyn i dlatego pytam
przecież nie kupię tego wszystkiego sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Gościu nie rób syfu na forum ... Jak masz zamiar dalej taki syf robić to wyjdź ;)
Takie pytania można zadać w jednym temacie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A propo sieczkarni odpowie mi ktośn apriv jak działa czunik wykrywacz żelastwa w claadsach 600  , chodzi mi o wyjście wejście napięcia , jak nie ma niczego są  3 kable plus minu i trzecim  idzie sygnał w zensie jak nie wykryje żelastwa to nie ma nic a jak wykryje t daje 12v tak ??  ( bo się z jednym kolesiem kłóciłem że obejście sterownika to nie takie proste  a on ma claasa właśnie a ja mengelke ) bo jeśli jest tak jak pisze czyli  że jeśli po zadziałaniu czujki daje na obwodzie 12v to nie ma problemy  daje się na przekaźnik z przekaźnika  na EHR i cewke  i po problemi  bo w mengelce to inna para kaloszy niestety


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj