Slawetny

Lamborghini r1.55, WOM się ciągle kręci po wyłączeniu dźwignia.

Polecane posty

Slawetny    0

Witam

Mam problem, po 5 latach użytkowania nowego  Lamborghini r1.55 musiałem wymienić sprzęgło WOM w ASO, co sporo kosztowało. Zastanawiam się, czy normalnym jest, że przy wyłączonym WOM(dźwignia) wałek ciągle się obraca? można go zatrzymać mocno chwytając ręką(dla odważnych, nie zachęcam), kręci się na tyle słabo, że żadnego sprzętu nie wprawia w ruch.

 

Czy to normalne? Czy może przez ten ruch sprzęgło znowu będzie do wymiany po kilku latach?

 

dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armag    2

sprzęgło nie wysprzęgla, po woli odkładaj kasę na sprzęgło. doraźnie można spróbować podregulować sprzęgło, tylko niech to robi ktoś co na tym się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawetny    0
Napisano (edytowany)

Tylko tarcze były wymieniane niecały rok temu w aso(ładnych parę tys zł), więc jest prawie nowe.

wydaje mi się, że tak było od nowości(pewnie dlatego zużyło się tak szybko), czy regulacja przez serwis nie wystarczy? Co powinno być zrobione żebym miał spokój, bo rozumiem, że naprawa w aso podlega gwarancji 12 miesięcy? Ciągnik cały czas serwisowany w jednym aso.

 

Dobrze, że praktycznie ciągnik bez sprzętu nie jeździ, bo rozumiem, że jeżeli na WOM jest wałek nieuruchomiający go, to sprzęgło się nie zużywa?

 

dzięki za odpowiedz i pozdrawiam. 

 

Edytowano przez Slawetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

U mnie w lampo jest dźwignia wyboru prędkości wom, po wrzuceniu jej na luz, wałek stoi, natomiast jak jest wybrana prędkość, to jest tak jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj