Skocz do zawartości
stokrotka120

Biopaliwo- ktoś z branży?

Polecane posty

stokrotka120    294
Napisano (edytowany)

Witam ;) Potrzebuję kilku informacji o bioestrach (potrzebne na studia). Czy ktoś "siedzi" w tym i chciałby pomóc? :) Chodzi o innowacyjne rozwiązania (ekonomiczne lub technologiczne) na skalę województwa, państwa bądź też świata w wytwarzaniu biopaliw.

Edytowano przez stokrotka120

patryk546    283
Napisano (edytowany)

Hahah chyba po raz kolejny mnie nie doceniłaś a tym samym strzeliłaś sobie w stopę, czemuś nic nie gadała, miałem inżynierów nauczycieli w szkole spoko ludzie by doradzili, , choc ci mówiłem o nich tyle razy. Tym bardziej ze oni przygotowują uczniów do olimpiad z innowacyjności,

xD

Teraz to po zawodach... :P

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam planuję założyć na swój opryskiwacz moduły led 5w planuję założyć ponad 30 sztuk takich ledów i taki pytanie czy nie będzie za duży pobór prądu i obciążenie dla instalacji w ciągniku 

• Przez kissmy...
      zastanawiam się ilu z Was sprzedaje rzepak pośrednikom a nie prawie bezpośrednio przetwórcom, stąd moje pytanie, z kim podpisujecie kontrakty i na jakich warunkach (głównie chodzi mi o cenę, ilośc oraz sposób odbioru) i co sądzicie o tej formie sprzedaży płodów rolnych
    • Przez MateuszCiurysek
      witam chciałem jutro dać na rzepak ostatnią dawkę N w postaci 100l rsm 32% i o to pytanie ponieważ gdzieniegdzie rzepak zaczyna pąkować i czy tym rsm go nie podpale ? i jakie ciśnienie zalecacie by go bardzo nie podpalić ?