0maly0

Dach kabina Sokółka

Polecane posty

0maly0    7

Witam. Za "dobrą flachę" stałem się posiadaczem kabiny sokółka do C-360. niestety strasznie zmasakrowana, ucięte z tyłu poprzeczki, brak dolnych osłon, niektórych szyb itp, ale nie o to chodzi, a o dach, bo jest zmasakrowany, nie do odratowania. Nie wie ktoś czy można dostać gdzieś taki dach nowy lub używany? Czy robią gdzieś zamienniki np. z laminatu ?
548359855_middle.jpg

Dodam jeszcze, że kabina jest z 1994r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Na portalach internetowych szukaj typu olyx sprzedajemy może ktoś robi dachy do tych Sokółek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0maly0    7

Szukałem, ale nic nie mogę znaleźć :( Nie musi być oryginał, ważne żeby jakoś to w miarę wyglądało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkrafal    24
Napisano (edytowany)

 blacha 100zł gięcie 50zł reszta to robota garażowa więc się nie da się policzyć. i dach jest nowy.


 

Edytowano przez darkrafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj