Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad2510

Pronar1025pomoc przy wyborze kół

Polecane posty

Konrad2510    16

Witam mam pytanie posiadam e swoim pronarze kola tył 520/70R34 i tu moje pytanie chce postawić go na koła do miedzyrzedzi waski tylko nie wiem jaki trzeba rozmiar na tył i przód rzeby wszystko sie ładnie zgrywało i naped rowno ciągnął a nie przód mocniej albo na odwrót☺ prosze o rade i ewentualnie namiar na kupno zamiane itp pozdrawiam

fezoi    47

Napisz do czego będziesz używał ciągnika na wąskich kołach ? Ja man z tyłu 13,6R38 na feldze od Jumza , chodzi w opryskiwaczu ciąganym , z przodu mam 11,2x24 , ale mają za małą średnicę , 12,4x24 byłyby lepsze ,  nie załanczam przodu , jak się zakopałem to też nic się nie stało przy napędzie 4x4.

Konrad2510    16

ciągnik ma pracować w opryskiwaczu 2500l i rozsiewacz nawozu1500kg oraz agregat4,2 pod burak i qq to tyle jego prac a nie jeszcze prasa☺

Wiadomość z agroFakt.pl

fezoi    47

To na oponach 9,5 " miałbyś nieciekawie , jutro postaram się wstawić zdjęcie jak to u mnie teraz wygłąda , w tym roku mam obrucone felgi i na starym foto z przodu koła nie zmienione    [galleryimg=505205]

Konrad2510    16

no o to mi chodzi a mieści sie w burakach czy gniecie a przod sie tutaj nie zgrywa nie

fezoi    47
Napisano (edytowany)

[galleryimg=642780]  Teraz to tak wygląda , przód pokrywa się z tylem , rozstaw jest z tyłu 180cm ,  ale można zmienić .

Edytowano przez fezoi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować