deutzdx605

Automatyczne ścieżki Amazone D7 Super S

Polecane posty

deutzdx605    57

Witam.

Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

masz 3 metrowy siewnik. tak? a ścieżka ma ile wynosić 15 metrów? czy 2x 15 czyli 30m

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

zaglądałeś do bębna - nie ma skali do 5 , i możliwości dołożenia cyklu - takiej "fasoiki " o ile pamiętam

takie bębny są uniwerslane i mają do 8 czy 9 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzdx605    57

no nie rozbierałem go jeszcze, ale w wolnej chwili sprawdzę, rozważam też przerobienie ścieżek na zamykanie silnikiem(siłownikiem) elektrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

po co przerabiać coś co działa - sprawdź to wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polan
      Cześć witam.
      Stoję przed wyborem Raucha axisa 20.2/30.2 z wagą i/lub emc albo amazone za-v. Nie wiem za bardzo co wybrać rauch na fullu jest prawie 5 tyś droższy i nie wiem też jak w praktyce sprawdza się emc, z drugiej strony słyszałem, że amazone ma lakier do d*py. Fajnie byłoby pogadać z praktykami, a nie tylko z handlowcami.
       
      Pozdrawiam, Mateusz.
    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
    • Przez dominikl95
      Witam mam w posiadaniu siewnik Hassia Dan 300 jest to siewnik 3m i ma tylko 19 lejkow czyli bardzo rzadko, Cały czas się zastanawiam czy ta odległość między rzedami nie jest za duża bo wiecie jak to wygląda na takich ziemiach. Znajomy ma nowego poznaniaka i też ma tyle lejkow ale ma dobre ziemie i to pole zupełnie inaczej wygląda. Proszę o poradę czy na piaski lepiej mieć więcej lejkow czy mniej, i dlaczego.
    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam siewnik, w gospodarstwie od 10 lat, w pełni sprawny ze ścieżkami technologicznymi, zagarniaczem, mieszadłem w skrzyni, spulchniacze śladów, drobny wysiew, automatyczne znaczniki. Po wymianie tulejek w skrzyni jakieś 5 lat temu. Siewnik bardzo dobrze wysiewa drobne nasiona ( komplet wkładek do drobnego wysiewu). Rynna do próby kręconej, klapa na siłowniku.
      Link do zdjęć https://www.olx.pl/oferta/siewnik-nordsten-lift-o-matic-2000-2-5m-CID757-IDzVNC0.html
      cena: 3000zł
      Lokalizacja: Ćmielów
    • Przez farmtrac8244
      Witam mam takie pytanie czy jest ktoś na forum kto próbował robić ścieżki  do siewnika mechaniczne? Jak to powinno właściwie wyglądać. Jeśli ktoś coś wie niech pisze. Zbyt wiele tego co mnie interesuje nie mogę znaleźć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj