Skocz do zawartości
deutzdx605

Automatyczne ścieżki Amazone D7 Super S

Polecane posty

deutzdx605    39

Witam.

Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam

waldac    11

masz 3 metrowy siewnik. tak? a ścieżka ma ile wynosić 15 metrów? czy 2x 15 czyli 30m

waldac    11

zaglądałeś do bębna - nie ma skali do 5 , i możliwości dołożenia cyklu - takiej "fasoiki " o ile pamiętam

takie bębny są uniwerslane i mają do 8 czy 9 cykli

deutzdx605    39

no nie rozbierałem go jeszcze, ale w wolnej chwili sprawdzę, rozważam też przerobienie ścieżek na zamykanie silnikiem(siłownikiem) elektrycznym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez azzadek
      Witam, chciałbym wymienić siewnik, obecnie mam Poznaniaka 2,5m, na jakiś inny również 2,5m tak aby radził sobie z nim T25. Poznaniak waży 446kg + 150kg zasypu i Władek nie ma z nim żadnych problemów. Jaki najlepiej siewnik kupić? Zastanawiam się nad nowym Meprozet S107 albo jakaś zachodnia używka np: Amazone D7/D8, Hassia DKL 250, Reform Semo 99 (chyba są w miarę lekkie). Chodzi o taki siewnik by waga maksymalna z zasypaną skrzynią nie przekraczała 700kg. Co polecacie? A poznaniaka muszę wymienić bo już drugi sezon odwala jakieś kwiatki z wysiewem mimo wykonywania prób on i tak wysiewa w polu jak mu się podoba
    • Przez Partyzant85
      Witam.
      Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

• Przez BaRtEk7710
      Witam mam zamiar kupić (używany) zestaw siewny amazone .Chciał bym abyście podpowiedzieli mi jaka brona będzie lepsza na rędziny do ciągnika 170KM Kg czy Ke .Mam na oku Ke lecz spotkałem się z opiniom że będzie za słaba . Oraz jaki siewnik wybrać mechaniczny czy pneumatyczny z jakim komputerem i jaki model .Dodam że chciał bym siewnik nabudowany
    • Przez Chrostek
      Jak ustawić wysiew nawozu siewnikiem Amazone za-x 902 z ciągnikiem ursus 3512 lub zetor proxima  7441 ? Chodzi o to jakim biegiem i ilość obrotów ciągnika i ustawienie siewnika pod nawóz.
    • Przez wesol123101
      witam wyśle mi ktoś zdjęcie tabelki wysiewu nasion kukurydzy i nawozy do siewnik becker aeromat bo nie ma na siewniku

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.