Skocz do zawartości
News
deutzdx605

Automatyczne ścieżki Amazone D7 Super S

Polecane posty

deutzdx605    39

Witam.

Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam

waldac    11

masz 3 metrowy siewnik. tak? a ścieżka ma ile wynosić 15 metrów? czy 2x 15 czyli 30m

waldac    11

zaglądałeś do bębna - nie ma skali do 5 , i możliwości dołożenia cyklu - takiej "fasoiki " o ile pamiętam

takie bębny są uniwerslane i mają do 8 czy 9 cykli

deutzdx605    39

no nie rozbierałem go jeszcze, ale w wolnej chwili sprawdzę, rozważam też przerobienie ścieżek na zamykanie silnikiem(siłownikiem) elektrycznym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez LukassvD
      Witam.
      Takie małe pytanko odnośnie siewnika i ścieżek.
      Czy jest szansa zmienić ilość zamykanych lejków jeśli mam tylko po trzy kółeczka z lewej i prawej strony(jedno chyba musi być napędzające).
      Dwa idealnie pasowały pod C360, ale Case ma jednak troszkę szersze oponki.
      Dzięki za odpowiedź.

• Przez TomaszN
      Witam wczoraj zakupiłem Nowy nabytek jakim jest amazonka d7 specjal II 2.5m i m ma pytanie bo zostały zmienione kółka wysiewające jeszcze przez Niemca . I czy te kółka mają mieć luz ? bo gdy ruszam palcem jest delikatny ruch . A gdy napędza przekładnia nie chodzi jakoś tak gładko tylko tak troszeczkę skacze ? Czy te siewniki tak mają ?
    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez kamil800
      Witam
      Mialem problemy z ustawieniem ilosci wysiania rzepaku lecz po ustawieniu tych klapek od dolu wysiewki bylo git i rzepak powschodzil bez zadnych przerw ani nic. Teraz chcialem zasiac pszenice i robie probe krecona i wychodzi 2.1kg robie jeszcze raz na tym samym ustawieniu tylko szybciej znacznie krece kolem i wychodzi 1.9kg. Ilosc wysiewu zalezna jest od predkosci krecenia kolem. Jak krece tak samo to wychodzi idealnie taka sama waga (3 razy pod rzad) a im wolniej to wychodzi wiecej, im szybciej to mniej. Wysiewki kreca sie ladnie rowno, bez zadnych przyciec. Czy to skrzynia cos odwala? Czy jest cos jeszcze co moze na to wplywac? 

W sumie na jakiej zasadzie dziala ta skrzynia? Czy rodzaj oleju jakim jest zalana ma jakis wplyw na wysiew?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.