Polecane posty

panki888    1

Potrzebuję wyjąć  bak paliwa.

Ktoś podpowie od czego zacząć aby go wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepiej od początku :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

a to gostek co mu się nudzi przy swoim nowym nabytku. Zapewne dziś wymyślił że jak wyczyści bak to mu będzie lepiej palił ;) jak już zdejmowałeś kabinę żeby uszczelnić orbitrol to trzeba było odkręcić bak od kabiny bo innej opcji raczej nie ma. A teraz niespodzianka... tam jest korek spustowy pod lewymi drzwiami żeby spuścić ewentualny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

lukaslukas a ty to co za takiego mądrego się uważasz gostek to se możesz gadać wiesz do kogo..co do palenia i orbitrola mam ogarnięte to już bez twojej

genialnej wiedzy..oczywiście nikt nie podpowie jak to dokładnie zdemontować??

Ale na marginesie kolego twoje wszystkie nowe posty również skomentuję dość dogłębnie jakie napiszesz teraz do kogo kolwiek.

 


dotyczyło 3085 jak by co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Potrafisz zregenerować orbitrol a nie wiesz jak bak zdemontować? ogarnij się.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

wysłany do uszczelnienia.. to przeszkadza jak pytam gdzie co i jak?

Jak już powiedziałem będę tak samo odpowiadał tym gostkom jak oni mi.

Nie można się podpytać jak to ktoś ogarniał tylko od razu zrównać z ziemią gościu ogarnij się ci napisze i wielki gość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

MF to wyższy level obsługi. Jeśli nie ogarniasz myślenia to wracaj do 60tki i tam wystarczy młotek do obsługi ;) Twoje posty są najzwyczajniej w świecie irytujące i jakbyś nie zauważył to nikomu się nie chce produkować w tych tematach. Starczy jakieś konkretne zagadnienie odnośnie skrzyni, hydrauliki i od razu ktoś daje konkretną odpowiedź czasem mniej czasem bardziej trafną ale na temat twoich pierdół nikomu pisać tu się nie chce a o same głupoty wypytujesz choćbyś miał 10 lat i podstawówkę kończył.

To ja mam iść do traktora i zobaczyć jak jest bak zamontowany?? zlokalizuj se śruby i je odkręć. Jak nie pójdzie to rusz głową. Obstawiam że i tak baku nie wyciągniesz bo jest integralną częścią kabiny i tyle w temacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

Teraz już wiem że to integralna część kabiny skoro tak mówisz. Nie wiem tego bo mam go od niedawna powtarzam a niektórzy maja

te ciągniki od lat i na pewno odkręcali wiele rzeczy.

I tu nie chodzi o wyższy level bo takie rzeczy to robią ludzie co się znają na skrzyni i hydraulice.

Mi chodzi tylko o sposób rozłączenia baku od kabiny. Czy podnosił ktoś? czym to robił ? jak wysoko ? czy coś trzeba rozłączyć ?
Jak cię irytują te pytania nie odpisuj po prostu....może ktoś to wcześniej robił podpowie jak najdogodniej to zrobić.

I wszystko w temacie.

Tak tak teraz idź po nocy do ciągnika i zobacz jak to tam jest zamocowane ha ha.

Tak to zabrzmiało jak bym Ci kazał iść tam tu i teraz boja chcę :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

dostałeś instrukcje napraw w którymś z poprzednich tematów. ile jej przeczytałeś ?? nie łódź się że ktoś coś napisze bo nikt tego nie robił bo i po co? odkręcasz śruby, dźwigasz tył kabiny i patrzysz co się dzieje.... 100zł/h i mogę patrzeć za ciebie i myśleć jak to wyciągnąć jeśli to w ogóle ma to jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Jeden podejdzie choćby i w nocy, obejrzy z 4 stron i będzie wiedział co zrobić, drugi zaś zacznie się wpatrywać o 8 rano skończy o 14 a i tak nie będzie wiedzial co trzeba Zrobić. Są też tacy co bez oglądania zakładają temat na Af typu - jak odkrecic korek chłodnicy wody.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

B)Tak tak nikt już tego nie robił już wiadomo..z góry założenie już jest.

To widzę jest jednak fachowiec 100zł/h.

W instrukcji napraw nie było nic o odłączaniu kabiny od baku.

Będzie ktoś chciał to odpisze nie będzie to nie odpisze.

Ale jest dwóch użytkowników co bardzo im to przeszkadza i chcą dalej kontynuować nie na

temat, proszę bardzo.

Jedno pytanie zadane ale temat rzeka (cudowne porównanie do korka od chłodnicy)

Możemy jechać temat dalej czekam na kolejne mądre odpowiedzi panów fachowców

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Kiedyś wyjmowałem, odkręciłem rozdzielacze i tył kabiny kilka cm w górę i bak wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

jeśli cie nie stać po 100zł na godzinę to nie moja wina.... mnie też nie stać dlatego wziąłem książkę, parę kluczy i sam skrzynie robiłem. W trakcie pracy może 2 posty tu napisałem i bez problemu dostałem odpowiedź od 2 kolegów ale do jasnej ciasnej nie pytałem jak odkręcić kilka śrubek i dźwignąć kabinę parę cm lewarkiem... jeśli nie ogarniasz to nie bierz się za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

czyli jednak ktoś wyjmował bak.

I takiej odpowiedzi szukałem jak kolega Piotr napisał.

Krótko zwięźle i na temat a tu zrównali człowieka z ziemią bo

się niby o błahostkę zapytał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj