Zaloguj się, aby obserwować  
JD1052

John Deere modele 3340-3640, 3350-3650.

Polecane posty

JD1052    206

Witam Wszystkich mam zamiar w najbliższych miesiącach zakupić coś z tych modeli JD. Jak się sprawują, ile palą, czy są łatwe w naprawie ???? Słyszałem już wiele dobrych opini o tych ciągnikach, ale jeszcze chce wiedzieć więcej. Która seria lepsza xx40 czy xx50 czym się te seria różnią??? Ile wytrzymują mth do pierwszych napraw skrzyni i silnika??? Ciągnik nie będzie nadmiernie przeciążony, ponieważ bedzie pracował na około 35 ha.

Za wszystkie info bardzo dziękuje! <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jak dla mnie jedne z najlepszych serii starszych JD(chodzi mi o 1x40,2x40 3x40),brak zbednej elektroniki,proste w naprawie i czesci nie za drogie.Z seriami xx50 nie miałem doczynienia ale niewiele roznia sie od poprzedników wiec mysle ze beda na pewno tak dobre jak xx40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

seria 40 jest najprostrza i wg mnie dzieki temy najlepsza sam mam 3640 dobry sprzet czesci znajdziesz napewno a ceny to nie wiem bo mi sie nic jeszcze nie zepsuło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Również interesują mnie te starsze modele. Wie ktoś jak jest z ich naprawą? Czy ktoś kto operował na ursusie będzie wstanie naprawić takiego JD? A gdzie można kupić części do tych ciągników? Jaki model posiada 80km 4x4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Musze przyznać że w środku wygląda nawet nawet. Tylko te czerwone dzwignie nie są zbyt długie?

Jedno co mnie martwi to, to że w dzisiejszych czasach ciężko będzie znaleść taki trakto w miarę zadbany i co najwarzniejsze nie zajechany. Z tego co wynika to najmłodszy model ma 22 lata.

@caseon gdzie kupowałeś ten traktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

Ja jeszcze nie kupilem zadnego tylko sie przymierzam do kupna :D wujek kupil JD 4040s 116KM w grudniu bedzie 3 lata jak go ma i narazie niema zadnych awari licznik pokazuje 7tys MTG ale to raczej malo realne :D pracuje na ok 45-50ha jakos tak. Kupil go od handlarza kolo Białej Podlaskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Sory pomyliło mi sie :D Od handlarza hmmm. Ryzykowny zakup bo podobno sprowadzają nieraz zajechane traktory ale gdzie indziej chyba ciężko będzie znaleść takiego. A czemu twierdzisz że 7tys mth to mało realne? nie wiem jak dla mnie to już sporo za dużo, chyba że dla tych traktorów to nie jest takie straszne mieć tyle mth i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

tak mysle traktor z 1982r. 116km i tylko mial by 7 tys. chyba ze mial pomocnikow. A ten handlarz jest dla mnie zaufany kupilem od niego kombajn ten ciagnik i prase jak cos jest z felerem to odrazu mowi ze to nie dla nas towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj