Skocz do zawartości
krychu

Pilne !!! WCZESNA ODMIANA.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krychu    50

Jaką odmianę wczesną polecacie na ziarno co dobrze planuje? W poniedziałek będę chciał zasiaćzasiać, potrzebuje waszej porady. Jednak zapadła decyzja że przesiewam resztę pszenicy nie łapie się w próg roślin na m². Pierwszy raz spróbuję kukurydzę na ziarno zasiać.

Szu15000    161

siej fao 210-240 to nie jest jeszcze jakis pozny termin, bez problemu sie wyrobi :)

krychu    50

No właśnie mam możliwość kupienia jedną z FAO 210. Jest to odmiana o nazwie Es Eurojet. Taka odmiana będzie w miarę odpowiednia? Jakie odmianę macie sprawdzone u siebie?

Wiadomość z agroFakt.pl

dachu127    79

ambrosini jest dobra odmiana. stabilnie plonuje i sprawdza się na na gorszych stanowiskach. fao 220 z tego co pamiętam.

icek1    178

sa jeszcze o fao 180

donweter1989    189

A dokładnie odmiana Pyroxenia. Pisał ktoś kiedyś na forum, że jakiś znajomy chce ją wysiać 2 razy w sezonie. A sieje ktoś z was tą odmianę?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel321654
      jak wygląda u was uprawa kukurydzy na ziarno kiedy ja kosicie i jak suszycie
    • Przez dziobaq
      witam wszystkich kolbiarzy i nie tylko
      Proszę o odpowiedź kompetentnych osób co do ceny uslugowego suszenia kukurydzy ?
      najbardziej interesuje mnie koszt suszenia w suszarniach opalanych propanem i olejem opalowym.
    • Przez Kizo
      Poszukuję informacji na temat nasion kukurydzy LG 3215 a dokładniej chodzi o to czy ktoś posiada takowe nasiona zaprawione w 2007 lub 2008 roku czy są dostępne tylko takie poddane ponownie ocenie w 02-2008 a zaprawiane pod koniec 2006. Podsumowując szukam informacji czy są dostępne w sprzedaży "świeże" nasiona wyżej wymienionej odmiany czy tylko takie poddane ponownie ocenie.
    • Przez trawek13
      Witam posiadam duza ilosc kukurydzy z tego roku nie dosuszana przez suszarnie i mam pytanie czy mozna ja siac normalnie na wiosne
      Czy trzeba ja jakos zaprawaiac i czy plon bedzie niższy?
      Odmiana Herkuli
    • Przez ROTODISEL
      Witam w przyszłym roku planuje  pierwszy raz zasiać QQ na kiszonkę dla bydła z powierzchnią jeszcze się zastanawiam bo zależy to od waszych porad (+-) 6 krów dojnych i 4 opasy jaką radzicie  jednostkę materiału siewnego zakupić? jak przygotować pole przed zimą dodam że teraz w planowanym polu zrobiona podorywka po owsie i nawożona była gnojowicą.Potrzebuje porady jakie zabiegi agrotechniczne przed zasianiem jakie nawożenie i  ile jakie opryski.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.