Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez norbi9032
      Witam mam problem z podnośnikiem EHR w MF 3060.
      Nie zapala się żadna kontrolka, sprawdzałem bezpieczniki przy akumulatorze wszystko jest ok.
      Napęd Wom Przyśpieszacz wszystko działa. Oprócz EHR.

• Przez dawid1983
      witam ponownie zaczne od tego wyjmowalem 2 tygodnie temu akumulator i znowu to samo dzisiaj tez go musialem wyjasc i go ponownie zalozylem   gdy chcialem ruszyc do przodu grupa biegow A to nie moglem ruszyc  ta wajche od tej grupy  cofalo ja spowrotem  a na grupie B  wporzadku to wzialem wyregulowalem na tym przegubie i teraz jest wporzadku jaka moze byc przyczyna pomocy nigdy mi to sie wczesniej nie zdarzylo NIE WIEM JAK JUTRO BEDE GO CHCIAL ODPALIC  I ZOBACZYMY CZY DZIALA
    • Przez PronarekP5
      Witam wszystkich a tymbardziej użytkowników takowych ciągników jakimi są MF-y z seri 6100 mam kilka pytań odnośnie eksploatacji i użytkowania. Awięc moja lista pytań jest taka:
      -ile kosztują filtry paliwowe
      -ile kosztują filtry oleju
      -jaki olej lać do silnika - ile kosztuje
      -jaki olej do skrzyni - ile koztuje i ile wchodzi
      -ile kosztuje filtr hydrauliki
      -jak sprawdzić zużycie oleju w skrzyni
      -jak sprawdzić stopień zabrudzenia filtru powietrza

Oprucz tych pytań odnośnie eksploatacji ma jeszcze inne :
      -do czego służy komputer na prawym słupku
      -jak działa przełącznik przód - tył przy kierownicy
      - w jaki sposób mozna zastąpić przednie ciążarki
      -do czego służą poszczególne przełączniki i wajchy - fotke z opisem wyśle na gg lub meil

Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez dawid1983
      Witam chcialbym zmierzyc cisnienie pompy chydraulicznej gdzie dostane taki najlepiej jakas strone i w ktorym miejscu podlaczyc pomiar wiem ze przy filtrze ale nie wiem dokladnie
    • Przez Misiaul
      Witam
      Ferguson ciężko odpala i zauważyłem że przewód od świecy płomieniowej jest urwany. Czy któryś z użytkowników może sprawdzić i napisać mi jaki kolor ma ten przewód co dochodzi do świecy? I mniej więcej skąd on wychodzi? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam.