Polecane posty

kangur95    1

Witam mam problem z 6270 na zimnym silniku rewwers dziala znakomicie lecz gdy popracuje nim w polu 2 godzinki to gdy zmieniam jego położenie przód tyl to wcale nie reaguje , tylko zapala się wykrzyknik. co z tym fantem zrobić proszę o jakieś podpowiedzi z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makel9    6

Najlepiej podpiąć kompa ale jesli odp na 2 pytania to może uda sie coś wywróżyć  a wiec 

1 wykrzyknik swieci , miga czy szybko miga 

2 jak zachowuje się brzęczyk 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Masz wersje z automatyką półbiegów czy nie? I co wyświetlają strzałki kierunku jazdy po wystąpieniu problemu? Czy w ogole w tym momencie zaswieca sie tylko wykrzyknik czy i kontrolka cisnienia oleju 17bar lub zapchania filtra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangur95    1

kurde jaki rewers to nie wiem , bo niedawno kupiliśmy... wykrzyknik tylko świeci i nic nie słychać żeby brzeczalo
nie no bez automatyki. wyswietla się strzalka ale zaraz gaśnie i zapala sir wykrzyknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

I nie chce ruszyć ani do przodu ani do tyłu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felekIII    0

Witam, mam podobny problem,  nawet dokładnie taki sam, wykrzyknik zapala się przy przedłożeniu łopatki np. z przodu na tym, jak dam na neutralny to ginie, po kilkukrotnym przełożeniu ciągnik rusza,  inne kontrolki mi się nie świecą, jedynie ta, i też nie bardzo mogę wyszukać  co ona oznacza,  w skrzyni mam zalany fusch 10w 40 stan  ciągle kontroluje i się zgadza, filtry wymienieone wszytkie na nowe, ciągnik  nabyłem nie  dawno i jak był stary olej to nie pracowałem nic, więc na zimnym też  chodziło mi elegancko,  może ktoś  zna przyczynę   tego stanu i potrafi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2303    0
Dnia 18.04.2018 o 15:44, felekIII napisał:

Witam, mam podobny problem,  nawet dokładnie taki sam, wykrzyknik zapala się przy przedłożeniu łopatki np. z przodu na tym, jak dam na neutralny to ginie, po kilkukrotnym przełożeniu ciągnik rusza,  inne kontrolki mi się nie świecą, jedynie ta, i też nie bardzo mogę wyszukać  co ona oznacza,  w skrzyni mam zalany fusch 10w 40 stan  ciągle kontroluje i się zgadza, filtry wymienieone wszytkie na nowe, ciągnik  nabyłem nie  dawno i jak był stary olej to nie pracowałem nic, więc na zimnym też  chodziło mi elegancko,  może ktoś  zna przyczynę   tego stanu i potrafi pomóc ?

Miałem takie same objawy, po przełączeniu do przodu lub tyłu gasły strzałki i zapalał się wykrzyknik. Okazało się ze zepsuł się czujnik na sprzęgle, Nr katalogowy czujnika 3778375M2. U siebie zamiast wymiany, rozciąłem przewód i połączyłem przewody i problem zniknął

Edytowano przez marcin2303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj