Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mario35    2

Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Ktory z tych ciagnikow byscie wybrali. Wiem ze new holland t 4cyl a renault 6cyl. Tylko chodzi mi o awaryjnosc i mozliwosc pozniejszego odsprzedania. Opisze moja sytuacje, mam znajomego co sprowadza ciagniki czekam az przywiezie mi case, tylko jeszcze nic ciekawego nie znalazł a ma te dwa na stenie. ja musze miec ciagnik w maju na sianokiszonke(prasa NH BR560A) i dlatego pytam ktory byscie wybrali bo jak nic nie znajdzie to musze ktoregos wziasc. Pozniej bym go sprzedał jak przywiezie case i ktory mógłbym szybciej sprzedac.

Oba ciagniki sa w bardzo dobrym stanie NH z 1998r a Renia 1995. Czekam na wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

a nie lepiej kogoś nająć na uslugi i poczekac na case? jeśli case to pewny ciagnik to warto poczekac na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

na 1000 bali to by troche wyszło


to napiszcie tylko ktory byscie wy ciagnik woleli renie czy nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

ja bym wybrał nh ale nigdy nie sprzedaż za tyle ile kupiłeś chyba że tak jak mówię za małe pieniądze kupisz . to jest tylko maszyna a niech coś się sypnie czego ci nie życze to już ładnych pare stów w plecy , części niestety droższe niż do ursusów wszystko musisz brać pod uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

Piszesz, że renia z 1995r i za 30 tys? Jak ty jej nie chcesz to daj namiary ja chętnie kupie za takie pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Kolego jak ty nie wezmiesz tej renówki a naprawde jest w dobrym stanie to ja bardzo chetnie kupie za 30tys a tb jeszcze flaszke postawie za podanie namiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Adriane77
      Witam ostatnio mam problem z póbiegami w renault ares 610rz mam go ponad rok i wszystko było wporzątku ale teraz póbiegi nie działają i migają tylko kontrolki od póbiegów 1 i 4 nie wiem co mam robić 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj