Skocz do zawartości
varimetr

Fendt Vario Obsługa terminala

Polecane posty

varimetr    2

Witam
Chciałbym zapytać fachowców od Fendta czy wie ktoś może w jaki sposób sprawdzić status systemu widoczny na załączonym obrazku.
Będę wdzięczny za pomoc.

post-187549-0-72205700-1461662916_thumb.jpg

varimetr    2

Potrzebne do weryfikacji.
Informacja zawarta w terminalu a nie w serwisie zatem chcąc nie chcąc jest w obsłudze terminala, aczkolwiek nie należy do codziennej obsługi. Ale temat nie o tym.

Wiadomość z agroFakt.pl

kimtc    0

Zapłon Off   trzymać razem F1 F3 F5 zapłon na ON Pozdrawiam

A takie pytanie, po co Ci to ?

To nie należy do obsługi terminala tylko serwisu.

Można tam porównać motogodziny zapisane w sterowniku z licznikiem

adrian1978    9

Zapłon Off   trzymać razem F1 F3 F5 zapłon na ON Pozdrawiam

Można tam porównać motogodziny zapisane w sterowniku z licznikiem

Kolego, motogodziny to prędzej zobaczysz po kierownicy, fotelu. Na terminalu czy liczniku można zrobić ile chcesz. 

Potrzebne do weryfikacji.

Informacja zawarta w terminalu a nie w serwisie zatem chcąc nie chcąc jest w obsłudze terminala, aczkolwiek nie należy do codziennej obsługi. Ale temat nie o tym.

Nie. Informacja jest dla serwisu. Nie dla operatora maszyny. Nie bez potrzeby jest kombinacja aby wejść w tą nakładkę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez czvb22
      Witam, przymieżam się do zakupu kilku maszyn ( opryskiwacz, agregat uprawowo siewny , rozsiewacz do nawozów) i interesuje mnie wspolny komputer do sterowania tymi maszynam w standardzie ISOBUS. Mój ciągnik nie obsługuje ISOBUS dlatego poszukuje wspólnego terminala pod te wszystkie maszyny.

Z tego co mi wiadomo opryskiwacze firmy Agrio Puma/Napa (jeszcze nie zdecydowałem który chciałbym zakupić), moga być obsługiwane przez takie oto terminal http://agrio.com.pl/elektronika-me 

Podobnie jest z horsch pronto 3 i z rozsiewaczem kuhn/rauch axis 30.2 http://www.kuhn.com.pl/internet/webpl.nsf/0/9B0644940E82F08EC1257C910049B1D2

Zauważyłem, że Ci wszyscy producenci korzystaja z komputerow muller elektronilk i np. model COMFORT TERMINAL jest w ofercie każdego z nich wiec na chłopski rozum wszystko powinno pasować. 

Moje pytanie jest nastepujące czy ktoś używa takich rozwiazań i ma z nimi doświadczenie. Czy aby napewno to wszystko współgra ze sobą tak jak powinno. Z definicji ISOBUS wydaje mi się, że tak powinno być ale wiadomo jak to z "nowinkami technicznymi" wyglada.
      A jeśli rzeczywiście tak jest to który terminal polecacie? Zależy mi na gps, prowadzenie równoległe, automatyczne zamylkanie sekcji opryskiwacza itp.itd. Ma ktoś może informacje ile np. taki comfort terminal kosztuje u danego producenta? Ceny powinny byc podobne ale znając życie pewnie gdzieś jest drożej a gdzieś taniej. Może bezpośrednio kupić od muller elektronik ale z tego co mi widomo dopłaty na gps/komputer sa tylko w przypadku zakupu z maszyną a nie oddzielnie. 

Dziekuje z góry za wszelką pomoc i odpowiedzi na pytania dotyczące Terminali jak i maszyn które chciałbym nabyć.

Prosze o przeniesienie tematu jeśli w złym miejscu założyłem ale nie mogłem znaleźć nic podobnego na AF.