stefan8244c2

Farmer F-8244 C-Montaż turbiny

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad założeniem turbiny do mojego Farmer F-8244 C2 silnik siedzi tam MMZ D-243 moc 81km i po założeniu turba moc wzrasta o ile? na moje oko jest to chyba 30% czyli ciągnik osiąga 105km. Teraz mając Pronara 1221 widzę że 81 a 130 km jest różnica i dlatego myślę nad ową modernizacją. Jeszcze takie pytanie

 

-jak to jest z silnikiem co trzeba zmieniać a jak trzeba to jak do wychodzi

-czy silnik to w ogóle wytrzyma

Tyle z mojej strony liczę na jakąś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Jeśli zastosujesz oryginalne komponenty czyli takie jakie daje zakład z Mińska to silnik wytrzyma ale pytanie czy ten wzrost mocy wytrzyma przeniesienie napędu Cararo czyli ile czasu wytrzyma skrzynia biegów oraz tylni i przedni most zwłaszcza, że ta skrzynia nie wytrzymuje zbyt długo już przy 80 KM jeśli na dodatek nie pilnuje się wysokiego poziomu oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy11500    0

Tez chce założyć turbo do takiego farmerka cały zestaw w Wałczu do mtz to koszt 1900zl. Ja mam już 4670 mth i zero problemu ze skrzynią, ale kupuje tylko maszyny półzawieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj