Skocz do zawartości
DzikiSimental25

Używany traktor rolniczy

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Co może być przyczyna zakleszczania sie w C-360 na wsteczym biegu ??? Na innych sie nie zakleszcza ( raz w roku na 2 ). Kilka razy tak sie zakleszczył ze było trzeba cały lewarek rozbierać. Problem z tym zalkeszczaniem na wsteczym jest od nowości, jak tylko wyjechał z fabryki
    • Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez sopel2111
      Witam
      Na jesień planuję zakup nieco większego ciągnika do pomocy dla wysłużonego fendta 615ls. Potrzebuję ciągnika o mocy od 150 do 180 nawet 190 koni. Taki ciągnik nie będzie przeciążony z posiadanym sprzętem dlatego myślę że będzie dłużej służył. Cena to ok 70tyś. Ciągniki które rozważam to valtra 8550,8750 mf 8140.8150 oraz john deere 7700,7800. Co powiecie na temat tych ciągników oraz czy polecicie jeszcze jakieś?
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).

Cena 70zł + wysyłka

Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość

Pozdro

• Przez zetorr7245
      Witam,
      Gdzie znajdują się tabliczki znamionowe w maszynie Belarus 925 ? Chce go kupić i mieć pewność, że z dokumentacją wszystko ok.

W oglądanym pare dni temu traktorze jedna z tabliczek znajduje się z prawej strony na ramie, druga w kabinie z prawej strony, a z tyłu na zewnątrz kabiny są nity i nie wiem czy tam była tabliczka i została zdarta.