Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez Lubago
      Witam, mam jęczmień z kwalifikatu , odmiana kucyk. Jaką zaprawe na mokro polecacie?? Czy Kinto Duo jest dobra? słyszałem też coś o Baytan Trio ..
    • Przez Jarpo16x
      Zakupię zboże. Pszenżyto, pszenica, jęczmień

Możliwe całe transporty ciężarowe.
      - Średnia cena rynkowa. Obecnie pszenżyto 580, pszenica, jęczmień 650
      - Województwo podlaskie, powiat sokólski
      - Kontakt: na forum, pod tym wpisem, potem kontakt telefoniczny
      - Forma transportu: Zapewnia sprzedający (Transport ciężarowy). Koszty transportu do podziału
      - Zboże dobrej jakości na cele paszowe, bez żadnych niepożądanych zapachów. Możliwa względnie średnia ilość chwastów.

Pozdrawiam

• Przez Bartek9191
      Witam może ten temat już jest ale nie szukałem. Chciałbym zapytać się o jakieś opinie środka 
      Maximus Extra PKMg.  Użyje go do dokarmiania dolistnego pszenzyta ozimego oraz zbóż jarych jęczmień pszenica. Używał ktoś taki środek? Jak myślicie 5kg na ha około 10kg mocznika i 5kg siarczanu siedmiowód starczy na dwie dawki? Jeżeli znacie inne skuteczne nawozy to proszę o ich wypisanie. A pod korzeń nic nie było na początku marca była pierwsza dawka N w postaci saletrzaku 27 około 80kg czystego N i na początek kwietnia Mocznik w dawce 100kg. Zboże jest żółte miejscami czyli pewnie brakuje boru miedzi  fosforu i potasu. Z góry dziękuje za odp.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Drodzy Agrofotowicze i rolnicy doradzicie mi jaką zachodnia używaną dmuchawę musiałbym kupić do zboża żebym w miarę sprawnie rozładował przyczepę 6t ? 
      Na ogłoszeniach widuję różne , przeważnie od 2,2 kW do 7,5 kW z jakimiś dozownikami i którą wybrać w miarę rozsądnych pieniądzach ? zboża pod dmuchawę mam nie dużo z 12 t owsa 15 t  pszenicy i 10 t jęczmienia a resztę to żmijką i prosto z przyczepy , dotychczas pożyczałem dmuchawę tłoczącą NEURO 2,2 kW ale 6 t zboża to około 1,5 h do 2 h roboty jest i to mnie nie satysfakcjonuję. 
      Budżet to tak do końca nie jest określony około 3 tyś . 
      Zachęcam do dyskusji      
            Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.