Skocz do zawartości
Majster90

Oryginalna instalacja Ursus a Alternator.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Majster90    2

Witam.

Zakupiłem oryginalną instalację ursusowską do 330, jednak tam jest napisane, że jest to instalacja pod prądnicę na co wcześniej nie zwróciłem uwagi (będę zakładał alternator) Czy istnieje 2 wersja tej instalacji pod alternator ? Czy ta się nada tylko wymaga innego podłączenia ?

Majster90    2

Będę kupował Litewską Jubanę. Skomplikowana ta przeróbka by była ? Nie ma w produkcji wersji pod alternator ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przestań filozofować. Podłączenie alternatora do instalacji z prądnicą zajmuje mniej niż 5 minut. Wszystko jest opisane na forum, wystarczy poszukać.

cezar    0

ale tak jak koledzy mówili, ta przeróbka ze zwykłej jest bardzo prosta, także nie wiem czy jest sens czekać :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak Ty do podłączenia jednego przewodu do D+ potrzebujesz schematu to lepiej sobie odpuść. Podłączenie alternatora jest dokładnie opisane na forum, więc nie wiem w czym masz problem.

bears    22

Jak Ty do podłączenia jednego przewodu do D+ potrzebujesz schematu to lepiej sobie odpuść. Podłączenie alternatora jest dokładnie opisane na forum, więc nie wiem w czym masz problem.

Ja chyba wiem z czym, z myśleniem...

bomber84    6

Dlaczego jesteście tacy aroganccy :). Kolega może się rzeczywiście nie zna. Ma zacięcie to trzeba pomóc.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak się nie zna to nich zleci to komuś kto się zna. Poza tym po wpisaniu w google "podłączenie alternatora" wyskakują setki schematów i opisów. Nie wspomnę już, że na AF są sprawdzone schematy podłączenia. A kolega chyba oczekuje poprowadzenia za rączkę i opisu typu: "podłącz czerwony przewód tu, a zielony tam". 

JacekMocny    54

Oryginalne instalacje Ursus do ciągników C-330 oraz C-360 pod alternator - na rynku dostępne są od niespełna miesiąca.

Majster90    2

Czy ta instalacja pod alternator do c-330 jest już gdzieś dostępna w sprzedaży ? Najlepiej w jakimś sklepie internetowym. Bo niestety w moim lokalnym sklepie nie ma i nic o takiej nie wiedzą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się