Ursusc360polska

Ursus C-360 3p pokrętło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Witam. Od paru dni zastanawiam się co to jest ta dźwignia za rączka podnośnika chodzi o tą kulkę.
W książce pisze że to jakiś ogranicznik, ale do czego on służy ? Proszę o szybką odpowiedź !
Zaznaczone na obrazku poniżej.

post-123701-0-89647700-1461427695_thumb.jpg

Kajtek_1    13

to kulkę służy np do orki jak ustawisz żądaną głębokość orki luzujesz tą kulkę przesuwasz w miejsce gdzie jest dźwignia od podnośnika ustawiasz ją przed dźwignią tak żeby dźwigni nie dało się przestawić niżej blokujesz i gotowe potem na uwrociach opuszczasz dźwignię to tej kulki i masz tą samą głębokość co wcześniej od taka to blokada 

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    1446

Dokładnie jak kolega napisał ja używam tego do orki i czasem do blokowania podnośnika jak jadę dłuższy czas drogą  :)

Edytowano przez jonek98

Adi96    1357

Są 2 kulki po lewej i po prawej  po lewej do danej wysokości a prawa  do żądanej głębokości Wystarczyło się pobawić trochę  to byś sam załapał  Sam tego używam z rotacyjną

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć dodatkowy rozdzielacz, gdzie mogę się wpiąć na oryginalnym rozdzielaczu, gdzie zasilanie a gdzie powrót 

• Przez MacRolMF
      Witam, tata dołożył do ciągnika (kubota l5450) 3 dodatkowe sekcje hydrauliczne, po podłączeniu wszystkiego i wlaniu oleju nic nie działa, podnośnik który wcześniej działał dobrze, podnosi tylko wtedy gdy kręci się kierownicą.
      Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny!

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez martin99
      Witam.
      Jak podłączyć hydraulike tura quicke q76 do deutz fahr 4.70?
    • Przez Soul94
      Witam!
      Ostatnio swoim C360 3p (tur dwusekcyjny) ładowałem kłody drzewa podnosił je bez większego problemu aż gdy musiałem załadować większą kłodę po dodaniu większej ilości gazu podniósł ją ale od tej pory wydajność tura spadła. Zaczął podnosić dużo wolniej nawet "pusty". Dodam że podczas tej operacji zauważyłem wyciek oleju spod rurki hydrauliki zewnętrznej łączącą plecak z gniazdami z tyłu ciągnika czy ten wyciek mógł spowodować zapowietrzenie się siłowników w turze?
      Awarie pompy raczej wykluczam ponieważ była zakładana pół roku temu nowa wzmocniona firmy zetor produkcji polskiej a przy próbie kiprowania wyraźnie przydusza silnik więc ciśnienie raczej jest w porządku. Tak czy siak jutro muszę zdjąć cały plecak ponieważ rozdzielacz mi się zaciął i podnośnik przestał działać więc mogę zerknąć przy okazji tylko na co zwracać uwagę?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.