Skocz do zawartości
Ursusc360polska

Ursus C-360 3p pokrętło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Od paru dni zastanawiam się co to jest ta dźwignia za rączka podnośnika chodzi o tą kulkę.
W książce pisze że to jakiś ogranicznik, ale do czego on służy ? Proszę o szybką odpowiedź !
Zaznaczone na obrazku poniżej.

post-123701-0-89647700-1461427695_thumb.jpg

Kajtek_1    13

to kulkę służy np do orki jak ustawisz żądaną głębokość orki luzujesz tą kulkę przesuwasz w miejsce gdzie jest dźwignia od podnośnika ustawiasz ją przed dźwignią tak żeby dźwigni nie dało się przestawić niżej blokujesz i gotowe potem na uwrociach opuszczasz dźwignię to tej kulki i masz tą samą głębokość co wcześniej od taka to blokada 

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    974

Dokładnie jak kolega napisał ja używam tego do orki i czasem do blokowania podnośnika jak jadę dłuższy czas drogą  :)

Edytowano przez jonek98

Adi96    1054

Są 2 kulki po lewej i po prawej  po lewej do danej wysokości a prawa  do żądanej głębokości Wystarczyło się pobawić trochę  to byś sam załapał  Sam tego używam z rotacyjną

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez misiael7745
      chciałbym się dowiedzieć od czego będzie pasować pompa do c-360.Musi być b.wydajna .Myślałem nad taką zetorowską albo normalną polską ale żeby była wzmocniona.Może kupowaliście już kiedyś takie coś.Także prosiłbym o namiary i cenę oraz o opis wydajnośc w litrach pozdrawiam.OO i jeszcze jedno czy da rade założyć pompe np od 385 i pochodnych bez przeróbek pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez RolnikRolnikRolnik123
      Gdzie mogę kupić pompę do wspomagania kierownicy do prokmar 504? Gdzie znaleźć?
    • Przez qaz123
      Witam
      mam c-360 i belarke sipma bez haków mam problem tego typu ze otwiera mi sie klapa podczas pracy.
      Nie wiem czy jest to wina rozdzielacza czy pompy . Może ktoś mi podpowie jak rozwiązac problem ?
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.