Bercik92

Metal Fach t229 brak 3 sekcji

Polecane posty

Bercik92    2201

Witam. od niedawna mam problem z 3 sekcja a własciwie jej brak. jeszcze nie tak dawno temu działała a teraz nagle wysiadła. po nacisnieciu przycisku nie świeci sie taka mala kontrolka w tym całym elektrozaworze. moze macie jakies porady co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kabel przerwal sie w dżoju na dole w miejsu zginania rozbiez dżoja zajrzyjyj u mnie to bylo przyczyną ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

mógł też w innym miejscu się przetrzeć albo padł elektrozawór .

 

a jaki jest koszt elektrozawora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Sprawdź przewody i czy dochodzi napięcie na elektrozawór. Z tym hak wyżej pisali najczęściej problem jest.

Nowy kompletny +/- 240 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

jak by padł elektrozawór to by paliła sie kontrolka przy tym zaworze ?

 okazało sie ze bezpiecznik był zasniezały :)

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-25wladek
      Witam mam taki problem jestem w trakcie montowania tura i wajcha od drugiej sekcji rozdzielacza wogóle nie drgnie, a powinna chodzić góra i dól. Co sie mogło stać? W tym roku wymieniłem rozdzielacz na nowy a w starym też tak miałem. Co tu zrobić?
    • Przez NatanSzatan
      Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.
    • Przez radoradosny
      Witam! 
      Mam pewien problem z czujnikiem do owijarki Metal-Fach, podczas pracy uszkodził się po prostu został tak jakby ścięty czubek tego czujnika.Zabrałem go i rozebrałem doszedłem do tego aby,że polutowałem przewody ale nie wiem co dalej aby prawidłowo działał kupiłem także nową rurkę gwintowaną z aluminium tak jak było oryginalnie. Z góry dzięki wielkie! 



    • Przez RafaBorowski
      Witam. Którą prasę polecicie Sipma Z 590/1 czy Metal Fach Z-562? Jak się sprawuje ta Sipma? Posiada ją ktoś?
    • Przez Heniu95
      Witam
      Chcę kupić owijarkę, lecz nie wiem którą wybrać. Jakie są różnice między nimi. Dlaczego Tosia jest o 2 tysiące tańsza?
      Którą warto kupić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj