Skocz do zawartości
Bercik92

Metal Fach t229 brak 3 sekcji

Polecane posty

Bercik92    25

Witam. od niedawna mam problem z 3 sekcja a własciwie jej brak. jeszcze nie tak dawno temu działała a teraz nagle wysiadła. po nacisnieciu przycisku nie świeci sie taka mala kontrolka w tym całym elektrozaworze. moze macie jakies porady co zrobic ?

pawloxhxx    44

kabel przerwal sie w dżoju na dole w miejsu zginania rozbiez dżoja zajrzyjyj u mnie to bylo przyczyną ,

Wiadomość z agroFakt.pl

Bercik92    25

mógł też w innym miejscu się przetrzeć albo padł elektrozawór .

a jaki jest koszt elektrozawora?

romek6340    203

Sprawdź przewody i czy dochodzi napięcie na elektrozawór. Z tym hak wyżej pisali najczęściej problem jest.

Nowy kompletny +/- 240 zł.

Bercik92    25

jak by padł elektrozawór to by paliła sie kontrolka przy tym zaworze ?

okazało sie ze bezpiecznik był zasniezały :)

Edytowano przez Bercik92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez tymtus
      Siemka.
      Wiem, że temat ten jest dla niektórych uciążliwy tak jak dla mnie. Otóż mam Belarusa 952 na monobloku, i przy orce z pługiem Kverneland AB100 (750kg) pług potrafi wychodzić z ziemi, i nie chce wejść ponownie. Szukałem rozwiązania na forum, ale nic to nie dało, na Bendarach przedstawiciel MTZ zaproponował mi wymianę monobloku za 6000 zł netto, ale stwierdziłem, że można to zrobić taniej i prościej, tylko nie wiem, czy mój tok myślenia jest poprawny.
      Otóż gdyby wymienić siłowniki na inne z dociskiem (koszt w granicach 1000 zł za 2 siłowniki) i podłączyć rozdzielacz hydrauliczny jednosekcyjny (podnoszenie i docisk, koszt 400 zł). Czy zdałoby to egzamin?
      Podłączyć przewody od starych siłowników do rozdzielacza i z rozdzielacza zrobić wyjście na nowe siłowniki.
      Nie wiem, czy nie rzeba by zastosować rozdzielacza dwusekcyjnego. Proszę o porady i pomyusły jak to można zrobić.
      Pozdrawiam
    • Przez tedek2
      Witam mam problem. W Renault 90-34 brakuje mocy, belowałem belownicą metal fach stałokomorową (120X120) i po 20 zrobionych belach zauważyłem że traktorowi braakuje mocy. Przyjechali ,, mechanicy" od których go kupiłem i podciągneli linkę gazu, teraz ma więcej mocy ale po 10 belach wskaźnik temperatury wszedł na czerwone pole a oni mówią że tak musi być. Jak sprawdzić czy się grzeje bez pomocy tego miernika?
    • Przez NatanSzatan
      Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.
    • Przez zdechly88
      Mam pytanie odnośnie turbiny w ciagniku czy duzy luz na turbinie moze powodowac slapsze cisnienie doladowania i czy cisnienie doladowania ma wplyw na dawke paliwa, poniewaz zauwazylem przewod z pompy wtyskowej do kolektora ssącego zaraz za turbina.Ciagnik zachowuje sie jak by byl zamulony nie dymi na niebiesko ani na biało ,nie bierze oleju,nawet na czarno nie chce,filtry paliwa wymienione,odstojnik wyczyszczony,pompka zasilajaca nowa.Zamierzam turbo oddać do regeneracji ale najpierw chcialbym zmierzyc ciśnienie doładowania ale za bardzo nie wiem jak .Jakies sugestie co to mojego problemu?