News
Bercik92

Metal Fach t229 brak 3 sekcji

Polecane posty

Bercik92    61

Witam. od niedawna mam problem z 3 sekcja a własciwie jej brak. jeszcze nie tak dawno temu działała a teraz nagle wysiadła. po nacisnieciu przycisku nie świeci sie taka mala kontrolka w tym całym elektrozaworze. moze macie jakies porady co zrobic ?

pawloxhxx    49

kabel przerwal sie w dżoju na dole w miejsu zginania rozbiez dżoja zajrzyjyj u mnie to bylo przyczyną ,

Wiadomość z agroFakt.pl

Bercik92    61

mógł też w innym miejscu się przetrzeć albo padł elektrozawór .

a jaki jest koszt elektrozawora?

romek6340    207

Sprawdź przewody i czy dochodzi napięcie na elektrozawór. Z tym hak wyżej pisali najczęściej problem jest.

Nowy kompletny +/- 240 zł.

Bercik92    61

jak by padł elektrozawór to by paliła sie kontrolka przy tym zaworze ?

okazało sie ze bezpiecznik był zasniezały :)

Edytowano przez Bercik92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.

• Przez roman099
      Witam potrzebuje pomocy w szczególności od znawców tematu zaczełem remont owijarki metal fach z560 a dokładnie wymiane łożysk stołu i chodzi o to że tam są takie do tych dwóch łożysk tak zwane osłona obsady łożyska z plastiku. Stare wyjełem włożyłem dwie nowy łożyska wchodzą wszystkie a dwóch tych plastików nie idzie włożyć bo nie mieszczą się pod stołem jest teraz za mało miejsca można powiedzieć żę opiera się prawie na samych łożyskach. co zrobić jest na to jakiś sposób??
    • Przez JanuszG
      Witam! Mam Zetora 5341 w układzie pneumatycznym jest ciśnienie 2 atmosfery. Wymieniłem już sprężarkę, elektrozawory, czujnik ciśnienia i został wyczyszczony układ. Dodam że po odłączeniu przewodu od sprezarki i podłączeniu go do innego kompresora kontrolka ciśnienia gaśnie i pokazuje na wskaźniku około 6,5 atmosfery i działają załączenia przedmiego mostu, blokady różnicowej i wspomaganie hamulca. Po ponownym podłaczeniu sprężarki zapala sie kontrolka ciśnienia i nie załączaja sie blokady i blokuje hamulce. Za madre porady bardzo dziekuje
    • Przez norbi9032
      Witam Mam problem z mf 3060 Mianowicie chodzi o brak świateł i podswietlenia zegarów. Działają tylko kierunkowskazy kogut i lampy robocze. Włącznik świateł działa poprawnie. Pomocy ciągnik potrzeby na już.
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Jest taki problem że zginęła jednyka i dwójka. Na polowych i szosowych nie ma wogole. 3i 4 działają normalnie. Co to może być ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.