Skocz do zawartości
emtezecik

Rau spridotrain kalibracja

Polecane posty

emtezecik    7

Witam mam problem z kalibracja rau spridotrain na podzespołach arag komputer quantotron tx zostały zmienione opony z wąskich na szerokie i nie wiem czy trzeba na nowo wszystko kalibrowac ciśnienie pokazuje 2.5 nie mam instrukcji do komputera i e tym też problem . Brakuje mi także zaworu ktoś zdemontowal pierwszy od lewej i na dole co idzie do rozwadniacza może ktoś mi powiedzieć do czego on służy bo wszystko niby działa . Bradzo byłbym wdzięczny za wskazówki bądź pomoc . Dzięki

zetores    15

Jeśli koła są mniejsze(inna średnica) a prędkosc jest z kół opryskiwacza to należy przeprowadzić ponowną kalibrację

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SWITCHER
      Witam kolegów
      Zakupiłem ostatnio opryskiwacz RAU SPRIDOTRAIN GV 25 (2700 l/24m) + komputer Quantotronik TS 2(menu w języku francuskim/niemieckim) i poszukuje do tego instrukcji zarówno do opryskiwacza jak i do sterownika jakby ktoś takową posiadał to prosiłbym o udostępnienie jej na maila tatara16@wp.pl bądź na forum.
      Jesli ktoś takowy posiada chętnie porozmawiam na temat ustawień i kalibrowania podzespołów.
      Przeszukałem Google i nic ciekawego niestety nie znalazłem.
      Dodatkowo zamieszczam zdjęcia komputerka i osprzetu opryskiwacza.

• Przez smutasek97
      Może ktoś posiada lub wie jak spisują się siewniki punktowe firmy RAU i ogólnie jakie wykonanie ma ta firma? Bo stanąłem przed zakupem siewnika punktowego i nie wiem czy to dobry wybór, bo ma być to maszyna na lata.
    • Przez JanGal
      Jak w temacie szukam zamiennika sprężyn gazowych pchających występujących w mechanizmie amortyzacji 20to metrowej belki polowej opryskiwacza RAU 2500L.
      Na sprężynach które posiadam nie ma żadnej informacji na temat siły tych części a tylko wartość siły jest mi potrzebna do doboru zamiennika.
      Nowa oryginalna sprężyna u dilera kosztuje 1100 pln za szt. Jej nr seryjny to 1-0576-46-016-1.

Sprężyna zaznaczona na zdjęciu

Wymiary sprężyny

• Przez postwiorka
      Witam

Tak jak w temacie chciałbym poradzić się posiadaczy takowych agregatów na niskim zębie sprężynowym z 2 wałkami  chodzi o uprawę przedsiewną czy mf 235 dał by sobie z nim rade i czy stawia większy opór jak kultywator grudziądzki na szerokiej łapie 2,1 ?
    • Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.