Skocz do zawartości
News
DanioTraktorzysta

Wymagane wyposażenie ciągnika wg prawa.

Polecane posty

Witam

1. Właśnie przygotowuję ciągnik do przeglądu i mam pytanie: Jakie wymogi powinien spełniać ciągnik i jakie jest jego obowiązkowe wyposażenie?

Chodzi o ciągnik Ursus c-330.

2. Co powinienem zabrać na dłuższą podróż ciągnikiem?

Pozdrawiam

Tomasz78    632

koła zapasowe jak na długa wyprawe :P A tak calkiem poważnie to trójkąt i gaśnicę

romek6340    203

Do tego sprawne światła i hamulce ;) 

A i jeszcze kontrowersyjne lusterko (nawet 2) Chyba że masz kabinę to obowiązkowo musi być.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

• Przez Suzaku95
      Witam,
      W niedługim czasie myślę o zakupie ciągnika sadowniczego, ostatnio się trochę rozglądałem i znalazłem 2 ciekawe modele JD 5075GN i Claas Nexos 210. Ciągnik będzie głównie pracował przy kombajnie do porzeczki i opryskiwaczu.
      Interesuję mnie opinia użytkowników o powyższych modelach, podobnych do nich lub innych ciekawych ciągnikach tego typu.
    • Przez Stach42
      Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
      Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.
      45000 zł
      Podkarpacie
      664668802

• Przez rolnik_profil
      Jeśli temat nie w tym miejscu to proszę i przeniesienie. Ile mocy potrzeba aby podłączyć agregat uprawowo siewny ? Żeby był szerszy od ciągnika. Ziemia 18 hektarów - połowa glina a połowa lżejsze ziemie. Większych górek brak. Czy potrzeba aż 130 - 150 KM ? Chodzi żeby się nie męczył ale też żeby nie robił dzień w polu a cały rok stał niewykorzystany. Żeby był również w stanie pociągnąć pług 3 lub 4 skibowy obracany. Ciągnik oczywiście używany do 40 tys 4x4
      czy Renault 110.14 da radę ? Czy przynajmniej te 133.14?
      mf tez wchodzi w grę 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.