Skocz do zawartości
karo0l1

claas krone czy lely/welger

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
karo0l1    0

ktora z tych pras wybrac i dlaczego ? za i przeciw poprosze :-) dodam ze prasa dzialac bedzie w sianokiszonce ok 400 szt troche siana i sloma ok 500 szt. podpieta bedzie pod 1224 cena do 35 tys. wymagania: siatka sznurek najlepiej 2x rotor+noze zamki na klapie. moje typy to krone 1250 i 130 oraz claas 250 roland. podobno te claasy maja problem z dobijaniem bel a zalezy mi by to nie byly flaki odpowiedzi typu sasiad ma bo ma biez bo dziala prosze odrazu nie pisac

AlaCapone    3666

Jeśli zależy Ci na sianokiszonce, żeby bele były dobrze zbite (od początku do końca) a nie tylko zwinięte (zbite tylko pod końcem 10cm) to kup prasę  pasową zmienno-komorową.

karo0l1    0

moim zdaniem niema wielkiej roznicy niz lancuchoea czy walcowa swoja rp12 welgerka bele mam lepiej zbite niz sasiedzi z metal-fachu sipmy czy jd a kazdy ma prasy po paru sezonach wszystko zalezy od ustawien prasy i od mocy traktorka rp12 pod moja 1224 sie powoli rozpada

Wiadomość z agroFakt.pl

karo0l1    0

dobra mniejsza o spory pytam o wady i zalety pras. to prawda ze claas ma problem z dobijaniem bel ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się