Skocz do zawartości
davone23

Sekcje pompy wtryskowej Zetor 3011 Major

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
davone23    0

Witam! Czy ktoś wie gdzie dostane sekcje tłoczące pompy wtryskowej do zetora 3011 Major?

W sklepach w moich okolicach nie wiedzą nic na ten temat. Zagadką jest czy może od C-360 podejdą ? 

a może od zetora 5011?

DarekD    60

zadzwoń do firmy "AGROZETO" :62 764 67 70  w Kaliszu -facet ma w  większości do starszych modeli i jest  dość dobrze zorientowany

nowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik. 
    • Przez norbert179
      Witam! Posiadam zetora proxime plus 110. Rewers wtecznego bardzo ciezko wchodzi i zgrzyta. Prawdopodobnie przyczyna jest Synchronizator i moje pytanie czy ktos to wymienial? Mial bym kilka pytan 
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k420 lub Fendt 411 lub Zetor 11441
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych czterech jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez chudy14145
      Witam.mam taki problem z zetorem 7211.w pewnym momencie przy orce zniknely biegi wsteczny 1 2.Mozna wrzucic jeden z tych biegow i po puszczeniu sprzegla ciagnik jest jakby na luzie dalej,na polowych i drogowych jest tak samo.sciagalem pokrywe skrzyni w kabinie i nie widac zeby ktores z ciegien bylo urwane.tryby tez nie wygladaja na zuzyte.nie bylo zadnych oznak awarii wczesniej zadnych zgrzytow itp.Ma ktos pomysl co sie moglo stac?od czego zaczac szukanie przyczyn awarii?
    • Przez Elyseo
      Witam. Tak jak w temacie kupię prawy błotnik do Zetora 5011.