Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
waldek315

jak wam długo działa włącznik od kierunków

Polecane posty

waldek315    2

jak wam długo działa włącznik do kierunkowskazów bo mi tak ok rok i nie wiem czym go zastąpić żeby tak szybko się nie psuł

Robertos84    5

u mnie działa od nowości tzn. od 23 lat <_< ... kup w sklepie elektronicznym jakiś lepszy przełącznik i powinien działać albo załóż przełącznik zespolony ( od jakiegoś samochodu ) przy kierownicy i bedzie po problemie .

jktuning    18
jak wam długo działa włącznik do kierunkowskazów bo mi tak ok rok i nie wiem czym go zastąpić żeby tak szybko się nie psuł

Ale jaki włącznik w jakim ciągniku bo ja c 360 3p mam zwykły orginał tylko warunek mam jeden co jakiś czas kapne mu oleju i nie ma problemów

Wiadomość z agroFakt.pl

Cichy007    0

U mnie w 330 orginał był jakieś 29 lat a założyliśmy nowy to po pół roku się rozwalił i teraz mam nowy zobaczymy ile wytrzyma.

jktuning    18
U mnie w ciapku też działa od nowości tylko przerywacz często siada.

Zamontuj elektroniczny przerywacz od mf 255 problem zniknie z siadaniem przerywacza.

coolman111    54

W Ursusie 4514 cały czas ten sam, czyli 10lat, w C 360 jest teraz trzeci, a w C 4011 o ile dobrze pamiętam to drugi.

pawlus224    1477

u mnie i w 330 i w 3p wytrzymały ok 10 lat , w 330 nowy trzyma już ze 2 lata , a w 3p zamontowalem od SYRENY przy kierownicy -taki bayer jak w aUcie

coolman111    54
u mnie i w 330 i w 3p wytrzymały ok 10 lat , w 330 nowy trzyma już ze 2 lata , a w 3p zamontowalem od SYRENY przy kierownicy -taki bayer jak w aUcie

W C 4011 miałem właśnie taki na początku przy kierownicy, ale pamiętam, że szybko doznał awarii.

rino    1

nie wiem czy chodzi wam o przerywacz czy przełącznik, jesli o przelacznik to te plastikowe to u mnie długo nie trzymają i założyłem metalowe troche droższe ale warto

pawlus224    1477
u mnie działa od nowości tzn. od 23 lat <_< ... kup w sklepie elektronicznym jakiś lepszy przełącznik i powinien działać albo załóż przełącznik zespolony ( od jakiegoś samochodu ) przy kierownicy i bedzie po problemie .

Może to dobry pomysl , w FARMTRACK-ach montują orginalnie od malucha.Ale czy do zamontowania takiego przełącznika trzeba zdjąc najpierw kierownice?

ferguson235    0

U mnie c330 nadal dzialają chodziaz lat troche mają <_< a w MF 235 dzialaja jak nowe chociaz tez nowe niesą <_<

tumek19    5

U mnie również przy trzydziestce i przy sześdziesiątce 3p działają włączniki od nowości, co jedynie to czasami bezpieczniki walną...

czajus    0

u mnie w 360 wymieniam 3 razy na rok a w 330 raz na rok i już mam ich dość

c330ursus    1

Ja proszę moderatorów o przeniesienie tematu do elektryka i elektronika tam ten temat bardziej będzie pasował.

maximus099    2

ja w wakacje zrobiłem w c-360 kierunki od podstaw i od tamtego czasu już 3 razy wymieniłem przerywacz i dwa przełącznik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!