Skocz do zawartości
News
Mateuszlampo

Instrukcja obsługi poznaniak S043 3Z

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam pytanie, mianowicie posiadam taki siewnik jak w temacie, rocznik 88r, i nwm jakiej dokładnie instrukcji obsługi szukać. Całkiem się nie znam na tych siewnikach, i nie wiem czy to poznaniak 2 czy 5 czy jeszcze inny  :)   

Karol445    38

A czego się chcesz z tej instrukcji dowiedzieć????? przecież to prosta maszyna zapinac za ciągnik i w pole.

Risto    16

Instrukcja obsługi i katalog części. Siewnik zbożowy zawieszany "POZNANIAK 5" S043/2 i ktoś dodał pieczęć z treścią: Instrukcja i katalog obowiązują również do siewnika "POZNANIAK 6" S043/3 Tak u mnie jest napisane i wydanie z 86r. a siewnik z 88r. Może ci to coś pomoże skupiając się na konkretach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Instrukcja obsługi i katalog części. Siewnik zbożowy zawieszany "POZNANIAK 5" S043/2 i ktoś dodał pieczęć z treścią: Instrukcja i katalog obowiązują również do siewnika "POZNANIAK 6" S043/3 Tak u mnie jest napisane i wydanie z 86r. a siewnik z 88r. Może ci to coś pomoże skupiając się na konkretach.

Poznaniak 6 ma chyba przekładnie w oleju więc to nie to, S043/2 nie ma chyba docisku mój ma sprężynowy, więc to tez chyba nie to

A czego się chcesz z tej instrukcji dowiedzieć????? przecież to prosta maszyna zapinac za ciągnik i w pole.

Chodzi głównie o katalog części i tabele wysiewów i odległości międzyrzędzi. 

Karol445    38

Tabela wysiewów jest nitowana do pokrywy od środka (Przynajmniej w moim tak jest ) jeśli nie masz podaj maila to ci podeślę zdjecie

fza    2

Do regulacji aparatu wysiewającego (dna ruchomego) potrzebny jest wzornik (sprawdzian).  Jakie są wymiary tego sprawdzianu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris148a
      Witam, jak w temacie, jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze pisać, w ogłoszeniach jedne i te same wystawione 3 miesiąc i aby odświeżane.
    • Przez dan02
      witam.  kupiłem  amazone d7 3m. super s. zastanawiam się czy nie  jest  za  rzadki.  3 metry  i ma  tylko  21 leji.  czyli  wychodzi co  14.28 cm.  moim zdaniem  do siewu pszenicy  i jęczmienia to trochę  za  dużo  w odstępach.  co  Wy o tym myślicie?  proszę o pomoc.  
    • Przez bizar
      Witam, wie ktos jaka jest przyczyna zwalniania obrotów i zatrzymywania się tarczy rozsiewającej przy siewniku poplonów akpil?
    • Przez kubeix
      Witam,
      Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.
      W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

• Przez agropiotrmosz
      Witam
      W tym roku zamierzam siać rzepak poznaniakiem S043/2.
      Mam go już przygotowanego do siewu, ale w każdej próbie kręconej na tych samych ustawieniach skrzyni wychodzi mi inna waga.
      Może to być trochę związane z małą ilością rzepaku w skrzyni zasypowej?
      Zębatki mam na wysiew normalny ( jeśli będzie potrzeba to zmienię na zmniejszony) , dna na 1 ząbek, zasuwy na 2, co drugi lejek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.