Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek11    16

Wyślij mi zdjęcie sterownika to ci wszystko powiem. Jak chcesz owijać aytomatycznie to wielkość beli ustawia się na takiej białej krzywce z prawej strony prasy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domel27
      mam prase john deere 592 owijenie sznurkiem. bede nia pracowal drugi sezon teraz. w zeszlym roku przy owijeniu sznurkiem mialem taki  problem ze sznurek nie rowno mi owiajla po calej szerokosci beli a mianowicie na bokach lewa i prawa strona bylo duzo sznurka i ok bo mozna to 0sterowac z komputera pracy a problem jest taki ze przez srodek  idzie bardzo malo sznurka i nie rownomiernie przez cala  bele ladnie prosto tylko  po skosie w odleglosci sznurek od sznurka ok 20cm i nie wyglada to najlepiej i gdzym nie ustawil owijania bokow na wiecej to pewnia bylby problem z transportem beli . moje pytanie czy jest jakas opcja na prasie zeby to ustawic zeby sznurek szedl ro nwo po caej szerokosci w mniej wiecej rownych odstepach? pozdrawiam 
    • Przez 12345678
      Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa podczas pracy podała sznurek ale ramie już nie wróciło. Pompa nie podaje oleju. Po jej wymontowaniu i sprawdzeniu okazuje się że wszystko jest ok. ale jednak pompa nadal nie podaje oleju. W czym może tkwić przyczyna?? Filtr jest nowy, a olej czerwony, hydrauliczny, samochodowy.
    • Przez mustafakali
      Mam kilka problemów z tą prasą po pierwsze to nie chce automatycznie owijać bel dopiero owija jak ruszę prętem który zmienia kierunek ruchu siłownika
      Drugi problem to po założeni siatki jest ona tylko po środku beli a po krańcach już nie
      I ostatni problem nie ucina siatki chociaż noż jest bardzo ostry
    • Przez robertszejk
      chciałbym sie dowiedziec czegos na temat tej maszyny od uzytkowników, jak narazie wiem od posiadajacych ze na inne by nie zmienili, a od innych ze drogie częsci i ryzyko. ogladałem prase jd590cc z 1998r- szeroki podbieracz(2,1M), siatka, sznurek, rotor, noze(14SZT), centralne smarowanie, komputer, oświetlenie,-lakier orginał bez sladów korozji, gosc chce zania 25000ZŁ. za porady z góry dziekuje
    • Przez sinus
      Witam
      Kupiłem prasę JD 580 i ostatnio robiłem próbę i chciałbym zapytać o kilka rzeczy.
      Rozwinąłem kulkę i ustawiłem na komputerze najmniejszy rozmiar 80. W instrukcji jest napisane że jak będzie się zbliżało do tego rozmiaru to 5cm wcześniej mnie poinformuje czyli jak będzie 75 i bodajże jest sygnał dźwiękowy i kontrolka siatki mruga. (czyli za chwile będzie zwijać) czy w tym momencie powinienem się zatrzymać czy jechać dalej??????? Wszystko to się dzieje na automacie. W instrukcji jest napisane że jeżeli do ustalonej średnicy brakuje 5cm to ukaże się migająca siatka na komputerze później ta kontrolka przestaje migać i ukaże się sygnał dźwiękowy w momencie rozpoczęcia wiązania. Kiedy skończy wiązać to ta kontrolka zniknie.
      W rzeczywistości jest inaczej ciągle jakiś sygnał coś mruga za chwile nie mruga a kulka niezwinięta w komorze siedzi a ja nie wiem czy jechać dalej czy już zwinęła a na komputerze pokazuje np. że jeszcze brakuje do 80 np. pokazuje 78. Możecie napisać jak wy to robicie w którym momencie się zatrzymujecie itp.?

A czy jak komputer sam zwiąże już kulkę to czy jest coś takiego że on automatycznie otworzy komorę, wyrzuci kulkę i zamknie?? Czy trzeba to ręcznie robić? Od prasy przychodzą dwa węże do ciągnika a w ciągniku przesuwam wajchę hydrauliki do tyłu a jak wezmę wajchę do tyłu to czuję że hydraulika domyka komorę i że jest ciśnienie). Czy tak ma być? Czy ma znaczenie gdzie który wąż ma iść bo przy prasie nic nie jest oznaczone ani w instrukcji napisane i właśnie nie wiem jak to ma być?

Jeszcze mam pytanie o wiązanie siatką. Na komputerze mam ustawione żeby owijała 2 razy a ona owinęła mi raz a jak ustawiłem 3 razy to owinęła 2 razy i skończyła na 3-cim czyli w miejscu gdzie rozpoczęła. Co jest tu nie tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.