Skocz do zawartości
News
PBRECYCLING

Akumulatory do maszyn rolniczych, najlepsze ceny! Dolny Śląsk

Polecane posty

PBRECYCLING    0

Witam Serdecznie,

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę na akumulatory renomowanej polskiej firmy ZAP Sznajder. Prosimy o zapoznanie się z ofertą i zapraszamy do zakupów. Oferujemy bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia oraz przy zakupie większych ilości na terenie całego województwa Dolnośląskiego.

Cennik znajduje się w załączniku. Akumulatory już od 184zł brutto!

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 530 972 293

tel. 608 860 989

e-mail: biuro@pbrecycling.pl

akumulatory rolnicze oferta.doc

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o artykuły typowo rolnicze,to zapraszamy także na naszą stronę,gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. W razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum:)

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    630

Twoja opinia na temat tej firmy jest równie cenna jak opinia obywatela Rumuni na temat sprzedawanych przez niego na targu noży "Szwajcarskich" a wręcz przynosisz tej firmie wstyd że ma w swoich szeregach takich "speców" od marketingu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vonBumerang
      Witam,
      Potrzebuję pomocy w wyborze ciągnika przeznaczonego do pracy w lesie z wciągarką Uniforest 65EH. Waga wciągarki to ok 560 kg. Budżet w granicach 35 tys, do naciągnięcia do 40 tys maksymalnie. Ciągnik musi być prosty w budowie, bez powershift, rewers najlepiej mechaniczny, EHR też zbędny. Moc ok 100 koni i wzwyż, najlepiej 6 cyl. Żeby miał jak najmniej węży i kabli i filtrów pod spodem, jakąkolwiek ramę. Pozostałe pobożne życzenia jak wszędzie, tanie i dostępne części, bezawaryjna praca i niskie spalanie. Proszę o opinie użytkowników pracujących w lesie bo wiadomo spalanie w polu czy awaryjność ciężko przełożyć na warunki leśne i góry. Szczególnie zależy mi na opinii na temat ciężkich zetorów i ursusów, a także MF, i Landini. Wcześniej ujeżdżałem Renault, więc te ciągniki znam i lubię (oprócz tych elektrohydraulicznym rewersem i połówkami).
      Pozdrawiam
    • Przez Matik7171
      Witam. Mam problem z kontrolką nr 14, a mianowicie tydzień temu podczas zmiany kierunku jazdy rewersem elektrohydraulicznym zaswiecila się i uniemożliwiła jazdy. Zgasilem przerzucilem rewers na inną pozycje i było dobrze aż do przedwczoraj gdzie ta sytuacja się powtórzyła lecz teraz kilka krotnie. Wczoraj za każdym razem gdy przerzucilem rewers zaczęła migac i piszczeć. Czym to może być spowodowane? 

• Przez qwerty123
      Witam.
      Nosze się z zamiarem kupna maszyny,raczej nowej i na pewno z finansowaniem kredytowym/leasing.Prowadzę małą plantację borówki wysokiej ok. 1,5ha i do tej pory radziłem sobie praktycznie bez maszyny jednak chciałbym rozwinąć skrzydła a do tego potrzebny jest sprzęt.Oprócz tego posiadam trochę pola prowadzonego czysto rolniczo i ogólne szeroko pojęte ogrodnictwo to mój sposób na życie.Przechodząc do rzeczy: potrzebuję ciągnika który posłużyłby mi w sadownictwie i trochę w rolnictwie.Musi przede wszystkim być wąski tak żeby jeszcze kilka lat dawał sobie radę w międzyrzędziach(3m). Myślę że tu szerokość 1500 to takie optimum.Ewentualnie może być trochę więcej.Dodatkowo musi mieć tura bym mógł dowozić np. obornik w środek rzędu a nie tak jak robię to teraz ciągnikiem rolniczym, tylko na początek.Chcę również żeby mógł pociągnąć np. głębosz z jednym zębem więc nie może być to wymoczek pokroju c330 którego już przerabiałem i z góry mówię dziękuję.Do tego żeby dawał radę z małym pługiem tak bym mógł sobie komfortowo obrobić do siewu np. 3-5ha.Ogólnie swe wymagania mógłbym podsumować tak:
      -moc myślę że od 50KM
      -konstrukcja uniwersalna do sadu i na pole
      -obowiązkowo 4x4
      -niskie przełożenia(przydatne w sadownictwie)
      -kabina nie jest obowiązkowa bo liczy się cena
      -tur z łyżką
      -solidna konstrukcja ze sprawdzonymi rozwiązaniami, która posłuży jakiś czas
      -mile widziane niskie spalanie
      Panowie doradźcie coś.
    • Przez zdzichu124
      Witam, planuje na tegoroczne zniwa zakup kombajnu John Deere 1188, planowalem zakup 1177 ale ze wzgledu ze mam do objechania duzo usług a jesli zmienie sprzet to pewnie klientów przybedzie , dlatego zdecydowalem sie na model z 6 wytrzasaczami i wieksza powierzchnia separacji ziarna oraz mocniejszym silnikiem. Budżet jaki planuje wydac to 80tys zł , na aukcjach są modele za okolo 50-60tys ale sa tez takie w okolicach 100tys zł i nie wiem dlaczego ceny sa tak zroznicowane, co ma ten za ponad 100tys czego nie ma ten za 60tys i jest warte tą roznice w cenie. Mam pytanie do osob mających pojecie o tym modelu , szczegolnie użytkownikow oraz serwisatnow tych maszyn , na co zwrócic uwage przy kupnie, co sprawdzic , co jest ich slabym punktem itp. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.