Skocz do zawartości
News
PBRECYCLING

Akumulatory do maszyn rolniczych, najlepsze ceny! Dolny Śląsk

Polecane posty

PBRECYCLING    0

Witam Serdecznie,

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę na akumulatory renomowanej polskiej firmy ZAP Sznajder. Prosimy o zapoznanie się z ofertą i zapraszamy do zakupów. Oferujemy bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia oraz przy zakupie większych ilości na terenie całego województwa Dolnośląskiego.

Cennik znajduje się w załączniku. Akumulatory już od 184zł brutto!

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 530 972 293

tel. 608 860 989

e-mail: biuro@pbrecycling.pl

akumulatory rolnicze oferta.doc

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o artykuły typowo rolnicze,to zapraszamy także na naszą stronę,gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. W razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum:)

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    839

Twoja opinia na temat tej firmy jest równie cenna jak opinia obywatela Rumuni na temat sprzedawanych przez niego na targu noży "Szwajcarskich" a wręcz przynosisz tej firmie wstyd że ma w swoich szeregach takich "speców" od marketingu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel6200
      https://sprzedajemy.pl/massey-ferguson-590-zamosc-2-e30984-nr56277230

Przedmiotem aukcji jest mf 590 wszystko sprawne widac ze mocno odmalowany, czy warto zainwestowac w ten ciagnik do prasy rozsiewacza opryskiwacza ??
      Mały problem byl z wylaczeniem walka wom czy to oznacza cos zlego??
    • Przez mate0
      Witam 
      Chciałbym się podzielić informacją i awari w kombajnie new Holland TC 5040 z 2008 roku. Problem polegał na tym, że przestał działać joystick czyli:
      - podnoszenie i opuszczanie hederu
      - wszystko związane z motowidłami 
      Prąd w panelu bezpiecznikach był, bezpieczniki sprawne.
      Awaria wynikła po tygodniowej przerwie w żniwach ( skończenie omłotu rzepaku czas przygotować kombajn na zboża i kicha )
      Telefony do serwisów z całego województwa każdy zajęty mogą być dopiero za 2-3 dni. Przez telefon podejrzewają awarię komputera.
      Po wielo godzinnych męczarniach okazało się, że wszystkiemu winny jest alternator który przestał pełnić swoją rolę. Co ciekawe panel informacyjny z początku nie wyświetla kontrolki od słabego napięcia trzeba około 2-3 godzin pracy w polu lub parenaście rozruchów silnika. W serwisie cena nowego alternatora 2600 netto. Udało się znaleźć kolesia z drugiego końca Polski, który z niemiec załatwił nówkę oryginał za 860 netto ,  który był na drugi dzień. 
      Co ciekawe przy słabym napięciu elektrycznym w kombajnie nie można go zgasić - jedyną opcją jest wyciągniecie bezpiecznika.

Mam nadzieję, że komuś przyda się ten wpis i oszczędzi sobie kupę nerwów. 
    • Przez Mily
      Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 
    • Przez luki8859
      Witam. Poszukuję opinii użytkowników  na temat nowych kombajnów Claas Tucano 320/420 i New Holland TC5.80 lub CX 5.80. Który lepiej wybrać? 
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.