News
PBRECYCLING

Akumulatory do maszyn rolniczych, najlepsze ceny! Dolny Śląsk

Polecane posty

PBRECYCLING    0

Witam Serdecznie,

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę na akumulatory renomowanej polskiej firmy ZAP Sznajder. Prosimy o zapoznanie się z ofertą i zapraszamy do zakupów. Oferujemy bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia oraz przy zakupie większych ilości na terenie całego województwa Dolnośląskiego.

Cennik znajduje się w załączniku. Akumulatory już od 184zł brutto!

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 530 972 293

tel. 608 860 989

e-mail: biuro@pbrecycling.pl

akumulatory rolnicze oferta.doc

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o artykuły typowo rolnicze,to zapraszamy także na naszą stronę,gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. W razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum:)

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    925

Twoja opinia na temat tej firmy jest równie cenna jak opinia obywatela Rumuni na temat sprzedawanych przez niego na targu noży "Szwajcarskich" a wręcz przynosisz tej firmie wstyd że ma w swoich szeregach takich "speców" od marketingu 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wolf14
      Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego. Wraz z Tatą zadecydowaliśmy, że będzie to Bolko. Problem tkwi w tym, że są dwa modele tego kombajnu - "stary" i "nowy". Tu rodzi się moje pytanie. Który model wybrać?
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
    • Przez ADmet88
      Witam serdecznie. Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tego bolka ze zdjęcia. Czy jest to jakaś samoróbka czy coś takiego produkowali. Jeśli ktoś posiada to jak się sprawuje w ziemniakach ewentualnie w warzywach takich jak buraczek seler? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.

• Przez swiezak00
      Witam sprawa wygląda tak rozdzielacz wyzionoł ducha i co dalej?? Chodzi mi czy ktoś może robił już jakieś przeróbki stosując jakieś inne rozdzielacze zamiast orginału ???
    • Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.