Skocz do zawartości
bratrolnika

Oprawy oświetleniowe 2x58W 15zł

Polecane posty

Sadek    449

A pokusiłeś się policzyć kiedy ta inwestycja zacznie na siebie zarabiać?

iron    398

w niektórych przypadkach nue warto ładować się w drogie ledy bo wiadomo ze tanie to gówno. np.kiedys kupiłem do domu zamiast halogenow 2 szt. z marketu były to Lexman 2 szt za 40 zł i wysiadły po roku i od tej pory tylko markowe zakładam.

Tomasz78    330

Jak dla mnie  drogo ,kupowalem podobne hermetyk z świetlówkami za 25zł i pytanie najważniejsze jaka długość świetlówki?

Sadek    449

Tak dla porównania oprawa 2*18 W i 2*10W LED

Koszt zakupu świetlówek 2 szt. to ok. 10 zł zaś  2 szt  led ok. 50 zł. i aby wymiana tradycyjnej świetlówki na świetlówkę LED była uzasadniona to musi się bardzo dużo świecić bo zysk zacznie generować po ok. 4500 h świecenia (pod warunkiem że wcześniej się nie uszkodzi).

Teoretyczna żywotność świetlówki tradycyjnej to 20 000 godzin, zaś świetlówki LED 30 000 godzin.

bratrolnika    1889

Jak dla mnie  drogo ,kupowalem podobne hermetyk z świetlówkami za 25zł i pytanie najważniejsze jaka długość świetlówki?

świetlówki 58W czyli ok. 150cm

nowe te lampy kupowałeś po tyle???

w sumie kto pierwszy ten dostanie startery i świetlówki w zestawie

mam te lampy w oborze 4 rok, i działają bez zarzutów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
    • Przez Marcin6
      http://allegro.pl/john-deere-2058-hill-master-nie-2066-2264-2266-i6661357178.html

cena do małej negocjacji
    • Przez Czesio0294
      kupię ursus  1934 proszę o pomoc. ewentualnie czy ktoś wie kto sprzedaje 
    • Przez xzy
      Kupię przyczepe D 50 . Bez papierów .  Rocznik dowolny .  Sprawna .  Zależy mi na cenie rozsądnej.  Województwo zachodniopomorskie .  Transport do negocjacji .