karolusw22

Aplikator do gnojowicy

Polecane posty

karolusw22    5

Witam. Czy miał ktoś z Was styczność z aplikatorami do gnojowicy? Jaki możecie polecić do aplikacji w sciernisko zbożowe lub rzepaczane? Chciałbym taki sprzęt zakupić ale ze względu na to ze nie ma gdzie nawet tego obejrzeć proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Najlepszy byłby zapewne aplikator stopkowy jeśli chodzi o zastosowanie w ściernisko. Niestety aplikatory to dość kosztowny interes i często cena takiego z prawdziwego zdarzenia będzie oscylowała w granicach ceny samego beczkowozu (lub jak kto woli wozu asenizacyjnego ;) )
Zależy też jakiej wielkości beczkę masz na myśli bo do aplikatorów gnojowicy a właściwie ich montażu jest potrzebna konstrukcja ramowa, przykładowo w joskinie te konkretne aplikatory (stopkowe, talerzowe) da się zamontować chyba (podkreślam że chyba) dopiero przy pojemności 8 tys litrów, w mniejszych (ale nie w najmniejszych) jeśli mnie pamięć nie myli w grę wchodzą tylko aplikatory z wężami wleczonymi.
To co napisałem to informacje uzyskane u dealera joskina (coś delikatnie mogłem przekręcić), inni producenci oczywiście mogą dostosowywać swoje beczki do różnych aplikatorów przy innych pojemnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel6200
      Pacjent joskin modulo 2 
      Przy gornej czesci silownika znajduje sie nakretka z filterkiem stalowym, z danej nakretki cieknie duzo oleju, od czego jest ta nakretka I czemu olej ucieka
      Pozdrawiam


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj