Skocz do zawartości
AdamStachowski

Krowy do wynajęcia na piątek 22.04

Polecane posty

Witam,

Potrzebuje wynająć w najbliższy piątek 22.04 krowy do wykonania krótkiego filmiku.

Scena krów na pastwisku

Scena ręcznego dojenia krów

Miejsce: woj. opolskie, najlepiej w okolicach Krapkowic. Tutaj link do filmu, jaki chciałbym zrobić:

Namiary:

info@vrpremium.pl

tel 509 580 927

pozdrawiam

Adam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez leszek1000
      Mam problem z jałówką. Była pokryta 26.04.16.Termin minął,a ona nie odpuściła.Weterynarz ręką sprawdził i nie ma ciąży.Zdoiłem ręcznie i ma mleko.Wymie ma małe,ale każda ćwiartka jest naprężona i ma wielkość pięści. Czy to normalne,że jałówka ma mleko w strzykach ? Proszę o odpowiedź bo za tydzień pójdzie na sprzedasz.
    • Przez wujo_usiu
      Witam , mam pytanie , czy wie ktoś może dlaczego jałówka po pierwszym wycieleniu daje bardzo chude mleko (mało śmietany , jak się zbierze śmietanę to robi się jasne , wodniste) jałówka wycieliła się około 2-3 tyg temu , jest to 50 % hf i 50 % bb.
    • Przez leszek1000
      Witam jakie dippingi polecacie.Z jakiej firmy są dobre dippingi ?
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.