News
wiekal

problem z wałkiem WOM w case international 845xl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
wiekal    0

nie działa wałek WOM w case international 845 xl  do tej pory bez zarzutu mamy ten ciągnik pół roku a teraz nie działa ani bez obciążenia ani z obciążeniem przy tym nic nie stuka nic nie trzeszczy kompletna cisza wszystkie dźwignie działają a wałek ani drgnie może ktoś pomoże i udzieli rady będę bardzo wdzięczna   żona rolnika z zamiłowania 

:mellow:

AlaCapone    5006

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez JD1188
      Witam, jako że zbliżają się opryski kukurydzy postanowiłem rozszerzyć rozstaw w Zetorze 16245 z 180cm na 225 cm. Plan jest taki żeby w rure grubościenną o długości 22,5 cm i średnicy około 40 cm wstawić dwie tarcze z otworami pod szpilki, i tu właśnie mam pytanie do osób które być może coś takiego robiły, jakiej grubości powinna być ścianka w tej rurze 5 mm starczy? 
    • Przez Sadownikx2
      Dlaczego w ciągnikach w skrzyniach mechanicznych reduktor (żółw, człowiek, zająć lub l,m,h) jest niesynchronizowany?
      No tak ciężko było dołożyć synchronizatory?
      Musieli dziady zaoszczędzić.
    • Przez robi57362
      witam od dawna mnie zastanawia czemu w różnych ciągniki mth są naliczanie inaczej . chodzi mi o prędkość np w mf 255 lecą jak szalone a w mtz 82 bardzo wolno jeżdżę na podobnych obrotach więc nie wiem dlaczego są takie rozbieżności . z góry dziękuje za odpowiedź i sugestie .
    • Przez kamil00
      Witam Kolegów chciał bym się dowiedzieć czy są jakieś ograniczenia prawne dotyczące jazdy ciągnikiem z podczepionym ładowaczem czołowym i ewentualnie z jakimś osprzętem . Interesuje mnie czy są jakieś długości lub szerokości maszyny  przez które nie można by  z turem poruszać się po drodze
      z góry dzięki proszę o jakieś informacje pozdrawiam

• Przez rolnikbbr
      Witam
      Przeglądając giełdę traktorpool.pl znalazłem nowy ciągnik z Wielkiej Brytani, JD 6830 premium (http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=872694) w cenie brutto ok.240 tys.zł. W polsce taki sam kosztuje ponad 300tys. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o tej ofercie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.