panki888

uszczelniacz filtra hydrauliki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
panki888    1

Panowie mam taki problem nie odkręcałem jeszcze filtra hydrauliki olej jest ok i stan tez.

Ale poci mi się filtr ten z prawej strony podłużny za schodkami Numer 3619594M1.

I teraz tak występują tam dwa uszczelniacze według katalogu Numer 3615948M1.

 

Teraz moje pytanie czy wymieniacie też te uszczelniacze bo trzeba je dodatkowo dokupić

do filtra koszt od 85-120zł.

Czy np. zamiennik filtra myślę że też dobry kosztuje ok 130 zł i ma zwykłe cienkie oringi.

Dowiedziałem się że org. filtr można kupić ale te uszczelniacze trzeba dokupić.

Może ktoś rozwieje moje wątpliwości gdyż to prosta sprawa a każdy gada co innego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianurban    1

Ja dwa dni temu wymieniałem właśnie ten wkład bo tak się go określa i zamówiłem w serwisie MF zamiennik z donaldsona bardzo dobrej jakości, poprzednio też miałem taki sam i nie było z nim żadnych problemów. co do oringów to w zestawie donaldsona sa 2 jeden okrągły oring i drugi kwadratowy, okrągły idzie od góry a kwadratowy pod nim. Poprzednie oringi były jeszcze dobre bo nic się nie pociło czy coś ale zmieniłem na nowe i jest ok. mogę śmiało polecić te zamienniki z donaldsona ale każdy zrobi jak sam uważa dla mnie osobiście oryginalne sa cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

Dzięki za informację ale z tego co widzę to dziwne że dłuższy i krótszy robili jak jeden rodzaj podaje katalog.

Czyli w tym zestawie miałeś już uszczelniacze w komplecie?

 

Drugie pytanie czy uszczelniał ktoś orbitrol? rozkręcał? dużo z tym roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

przyszedł dziś ten filtr Donaldsona muszę przyznać że w porównaniu do tej obudowy to nie za duży on jest.

Myślałem że będzie większy.

Fakt są dwie uszczelki jedna okrągła druga płaska okrągła.

Zobaczymy po montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj