Skocz do zawartości
News
wiekal

problem z wałkiem WOM w case international 845xl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
wiekal    0

witam proszę o radę i pomoc  w ciąniku case internatioonal 845xl przestał wczoraj działać wałek WOM do tej pory wszystko było ok 

wszystkie wajchy chodzą normalnia a wałek nie działa i nie ma przy tym żadnych odgłosów nic nie stuka nie trzeszczy cisza   proszę o porade co może być tego przyczyną 

bandit1945    3

Aa bez obciazenia przy ciagniku kreci sie walek? Jesli tak i uda ci sie go zatrzymac jakos recznie to podzly ci tarczki na koszu napędowym

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez karol2306
      Witam
      Zabrałem się za wymianę  simeringa w piaście koła przedniego. Doszedłem do etapu gdzie nie wiem jak rozebrać dalej żeby czegoś nie uszkodzić .... Może ktoś to rozbierał i podpowie??

• Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez Kamyk514
      Witam mam problem z Case 4210 skrzynia z połbiegiem 16/8 otóż zblokowało biegi na reduktorze wsteczny i polowy nie da się wrzucić biegu nawet na zgaszonym silniku, na biegach szosowych normalnie jeździ nie wydobywaja się żadne dziwne dźwięki ze skrzyni stan oleju w normie moze ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiazanie? 
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam