MlodyRolnikWLKP

Jaki nowy ciągnik do 60KM

Polecane posty

pablo21    29

Do małych gospodarstw też by była fajna. Taki nowy 5211/5245.

 

Jak masz kase to bierz nh lub case a jak nie to farmtracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
najlepszy by byl jakis Masey lub zetor Proxima cos z tych pozdro

proximy to dobre maszyny

Mógłbyś podać choć jeden argument za tym przemawiający. Nie podważam faktu, że proximy są dobre ale przydałaby się logika wypowiedzi. Ja co prawda nie użytkuje żadnego z wyżej wymienionych ciągników ale jak wyżej wspomniano w top agrarze było ciekawe porównanie. Nh wypadł całkiem dobrze więc mógłbyś spróbować. Co do Case kolega ma z rocznika 2006 (co prawda inny model bo 135 MXU) i spisuje się bardzo dobrze, nie przypominam sobie aby miał jakieś awarie. Jeżeli już to drobnostki.Tak więc jeżeli inne ciągniki tej marki spisują sie równie dobrze to moge polecić. PS Lekkie OT- możecie pomyśleć, że wciskam kit bo mówie o tym a fotek nie ma- jeżeli chodzi o tą maszyne to mam jedną fotke więc moge wrzucić. Z góry z OT przepraszam.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Do małych gospodarstw też by była fajna. Taki nowy 5211.

 

Jak masz kase to bierz nh lub case a jak nie to farmtracka.

no to raczej ten 5441 to byl by jak 5245....bo ma 4x4 <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

Wiesz jako ciągnik pomocniczy to dobry by był z koncernu SDF albo NH są to raczej oszczędne ciągniki w paliwie i cena też nie jest aż taka straszna a i z komfortem wmiare nieżle <_<


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a moze by ci przypasowal mf 3615 (58 km) lub 3625 (68km) fajne i zgrabne ciagniczki moze ten drugi za mocny dla ciebie ale lepiej miec wiekszy zapas mocy <_<

 

 

 

 

pozdrawiam <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Proxime 6441 odradzam ten zetor tylko jako główny do orki sie nadaje do lekkich prac będzie palił dużo za dużo jak na ciągnik 61 km który faktycznie ma 68km w iso więc chyba za duży jak dla kolegi, polecam co kolwiek w 3 cyl i najlepiej coś z sdf, lub case jx/nh td.

 

Kubota 62km kosztuje 110 tyś więc bez sensu, jak coś taniego to farmtracki farmtrac 70 jest u mnie woklicy pracuje z turem pol mot 4 zero awarii i mało pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak z SDF to polecam Deutz-Fahr Agroplus 67....

 

Wow... ale masz niepodważalne argumenty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przyprowadziłem rollera 70w i powiem wam żę naprawde drze sobie radzi i co najeważniuejsze mało pali:P


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja tez najwieksza uwage na miejscu kupujacaego bym zwrocil na zetora 6441 lub case jx 60 lub jx 70 <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ja tez jestem za Proximka 6441, albo jakis McCormick z serii CX

to ma być pomocniczy do lekkicha a proxima może zła nie jest ale 6441 poniżej 5l/godz zegarową nie zejdzie w najlżejszej robocie więc na pomocniczy ciągnik to ją moim zdaniem dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tej mocy to ja bym proponował coś z SDF

Ciągniki tej marki cechują się niskim zużyciem paliwa, przyzwoitymi osiągami, komfortem i dobrą opinią użytkowników :)

 

Jednak jeśli szukasz czegoś tańszego to proponuje Farmtrac'a 665 DT, z silnikiem perkinsa i skrzynią z rewersem.

Farmtrac cechuje się równierz prostą konstrukcją, ale jest wyposażony w przydatne rzeczy [np. rewers- mechaniczny, ale jest, osobne sprzęgło WOM'u- można niezależnie od tego czy ciągnik jedzie, czy stoi, można sterować WOM'em]

 

Kubota to też dobrze wyposażone ciągniki- jeśli potrzebujesz ciągnika do obejścia i pracy przy TUR'ze to ten ciągnik powinien spełnić Twoje oczekiwania- hydrauliczny rewers i kompatkowe wymiary okażą się niezastąpione przy w.w pracach.

 

Oferta rynku jest duża więc się warto dobrze zastanowić, żeby nie żałować- chociaż jaki to ciągnik nie kupisz to powinieneś być z niego zadowolony po przesiadce z C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
Tej mocy to ja bym proponował coś z SDF

Ciągniki tej marki cechują się niskim zużyciem paliwa, przyzwoitymi osiągami, komfortem i dobrą opinią użytkowników :D

 

Jednak jeśli szukasz czegoś tańszego to proponuje Farmtrac'a 665 DT, z silnikiem perkinsa i skrzynią z rewersem.

Farmtrac cechuje się równierz prostą konstrukcją, ale jest wyposażony w przydatne rzeczy [np. rewers- mechaniczny, ale jest, osobne sprzęgło WOM'u- można niezależnie od tego czy ciągnik jedzie, czy stoi, można sterować WOM'em]

 

Kubota to też dobrze wyposażone ciągniki- jeśli potrzebujesz ciągnika do obejścia i pracy przy TUR'ze to ten ciągnik powinien spełnić Twoje oczekiwania- hydrauliczny rewers i kompatkowe wymiary okażą się niezastąpione przy w.w pracach.

 

Oferta rynku jest duża więc się warto dobrze zastanowić, żeby nie żałować- chociaż jaki to ciągnik nie kupisz to powinieneś być z niego zadowolony po przesiadce z C-360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Polecam nowego lamborghini r2 w wersji target obejrzałem przejechałem się i super maszyna w porównaiu do farmtracka, bo i co z tego że farmtrac ma większą kabinę i miejscuwe na błotniku dla pasarzera, jak wszystko się kałacze trzęsie jest nieporęczne dzwignia od biegów nisko zegary jak w starym mf 255 no ale od razu czuć że są niedoróbki jak fotel kałacze się jak w starej c330 :D.

i tu najlepsze : nowy lambo r2 76target (4cyl 74km) można wytargować w pieniądzach jak za farmtracka 675dt, bo i do farmtracka i do r2 trzeba dokupić większe opony, jak również obciążniki a gabaryty i parametry lambo ma bardzo zbliżone.

jeśli chodzi o ciągniki do 60km myśle ze cena kształtuje sie podobnie więc nie zastanawiać się na dkłądakami zetorami i pronarami tylko pędzić do dielera puki euro tanie :D i brać coś z sdf lub cnh !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
o pieniądze się nie martwię :D

Sam myślałem nad PROXIMA 6441

 

 

Posiadam 84ha ziemi ornej

Ale jeden ważny szczegół żeby ciągnik pasował do małych sprzętów czyli np:

Pług UNI GRUDZIĄDZ 3 SKIBOWY

 

napisz troszkę więcej bo tak to nic niewiadomo no troszkę ten ciągnik zamały jak dla mnie na te 84ha :D lepiej se kup coś ze 100km jak ma być używany to jakąś tm-kę(nh) z lat 90- tych kupisz za rozsądne pieniądze, chyba że wolisz nowy, chyba ze ma byc pomocniczym to sory:D jak pomocniczy to 6441 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

oj TM w okolicach 100 km to niezbyt hehe :D

jesli potrzebujesz do 3 obrotowej to 60 km ci nie styknie. coś w okolicach 90 km by było dobre np forterra 9641 moze nawet 10541


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

zdaje mi sie ze 60 km to troche mało ale twój wybór ja polecam jednak CIĄGNIK PRONAR 5115 dobra maszyna i nie duzo pali lub polecam także jakiegos Mc Cormicka super maszynymiałem szanse się przekonać w Szepietowie 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Może pronar 82Sa 82A lub TSA

są bez awaryjne :o


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam77    0

A co myślicie o nowej Kubocie M6040 (65 koni), za jakieś 95 tys PLN netto ma w standardzie m.in. klimatyzację, rewers hydrauliczny,przednie obciążniki, fotel pneumatyczny, biegi pełzające, CBM i wiele dodatków, za które u innych trzeba płacić. Co mi się dodatkowo podoba, to rewelacyjny skręt (niemal jak w c330) no i 4 cylindry. Wiem, że to nowa marka i nowy model, ale ma (jak mało który) 2 lata gwarancji. Znajomy ma Kubotę 5700 i jest zadowolony.Mówi, że mało pali i ma bardzo prostą budowę.

 

http://traktorykubota.pl/site/?page=produk...=13&index=3

http://www.agrofoto.pl/forum/Kubota-M6040-image71464.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj