Sunf

Kukurydza co na perz i ostrozen

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sunf    32

Ktory srodek zniszczy kompletnie i doszczetnie perz i ostrozen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edekqwe    1

tylko aby opryskac glifosatem to musi byc na co pryskac a przed wzchodami kukurydzy moze byc z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

ja pole ponad miesiąc temu przygotowalem do siewu wiec wszystko powschodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a później jest cos na perz w kukurydzy jak dostaję 5-6 liścia, bo wziolem teraz kawałek dzierżawy i uprawniłem i będę sial w tym tygodniu kukurydzę a widać jest sporo perzu żeby ta dzierżawa wynikneła wczesniej to bym potraktowal to glifosatem i po sprawie a teraz co proponujecie

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukjohn97    9

jest jakiś w proszku na qq na jednoliscienne. przyjąłem dwa lata temu, tylko nie pamiętam nazwy. na hektar coś ok 90zł wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisek66    20

Polecam rimel stosowałem w tamtym roku i pole ładnie wyczyścił z jednoliściennych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie za titusa 0.5 kg 900 zł placi to nie za drogo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Ja będę pryskał przed wschodowo ADENGO w dawce 0,4l na ha i taką dawkę trzeba dać na perz a jak perzu nie ma to można zejść do 0,3l. A powschodowo rok temu pryskałem HEKTOR MAX dobrze zadziałał. Jeśli masz perz to lepiej popryskaj przedwschodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89

sprawdzony INNOVATE ZEAGRAN wxfazie 4lisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez Kizo
      Poszukuję informacji na temat nasion kukurydzy LG 3215 a dokładniej chodzi o to czy ktoś posiada takowe nasiona zaprawione w 2007 lub 2008 roku czy są dostępne tylko takie poddane ponownie ocenie w 02-2008 a zaprawiane pod koniec 2006. Podsumowując szukam informacji czy są dostępne w sprzedaży "świeże" nasiona wyżej wymienionej odmiany czy tylko takie poddane ponownie ocenie.
    • Przez adasku10
      Panowie kiedy u Was zaczyna się przedsiewne nawożenie stanowiska pod kukurydzę na ziarno ? Jeden rolnik mówi 2 tygodnie wcześniej daj sól i resztę, wymieszaj agregatem.
      Jakie Wy macie doświadczenia w tej kwestii ? Czy nie ma tu zasady im wcześniej tym lepiej ? 
    • Przez Danleis
      Witam. Siał ktoś kukurydzę tipico na ziarno? Jakieś opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj