Skocz do zawartości
artur1980

1075 bieg wsteczny (biegi przy nodze)

Polecane posty

artur1980    0

Witam 

Mam taki problem, że jak wrzucam wsteczny to wajcha od biegów sama się cofa. Zrzuciłem pokrywę i sa dwie sprężynki, ale jak wrzucam biegi ta żadna się nie podnosi. Pozostałe biegi wchodzą ładnie i nie wyskakują. Wie ktoś jak to naprawić?

rafal88    10

Masz zwyczajnie mechaniczna skrzynie, tak. rozumiem ze poprostu wybija bieg?? jesli tak to moze juz zeby na walku nie takie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal88    10

Zazwyczaj wlasnie w tych skrzyniach siada wsteczny, i to przez zeby na walku sprzeglowym, zuzywaja sie szybciej niz na przesowce przez to ze jest ich mniej. Da sie jeszcze u Ciebie przytrzymac reka lewarek zmiany biegow?? u mnie kiedys polecialy  wlasnie zeby to w zaden sposob nie dalo sie cofnac

artur1980    0

Jeszcze przytrzyma ręką. Dużo jest roboty żeby to wymienic  no i jaki koszt takiego remontu. Nic nie da założenie mocniejszych sprężynek tych na wodzikach.

rafal88    10

jakis taki nienajgorszy zamiennik walka chyba 1800 dalem, raczej naprawilbym to na Twoim miejscu przed zniwami, walek sprzeglowy wychodzi ze skrzyni jako ostatni, czyli mozesz zaczac rozbierac skrzynie od hamulcow, dyfer musisz wszystko wyrzucic, no i najlepiej jest ja wyjac. A jesli juz trzeba trzymac reka to raczej za wiele czasu nie zostalo do tego by wsteczny sie skonczyl. Tak zapytam skad jestes?? bo jest ktos kto regeneruje takowe rzeczy. Ja wlasnie stary walek zregenerowalem tak w razie "w" tyle ze u mnie skrzynia siadla w zniwa wiec musialem kupic nowy walek bo z dnia na dzien nie zrobilby starego. Tak ogolnie to robota latwa, przy okazji wymienilem wszystkie lozyska i uszczelniacze

artur1980    0

Jestem z Zamościa woj lubelskie. Jak możesz to podaj nr na priv to pogadamy i może coś mi podpowiesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się