Skocz do zawartości
News
artur1980

1075 bieg wsteczny (biegi przy nodze)

Polecane posty

artur1980    0

Witam 

Mam taki problem, że jak wrzucam wsteczny to wajcha od biegów sama się cofa. Zrzuciłem pokrywę i sa dwie sprężynki, ale jak wrzucam biegi ta żadna się nie podnosi. Pozostałe biegi wchodzą ładnie i nie wyskakują. Wie ktoś jak to naprawić?

rafal88    11

Masz zwyczajnie mechaniczna skrzynie, tak. rozumiem ze poprostu wybija bieg?? jesli tak to moze juz zeby na walku nie takie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal88    11

Zazwyczaj wlasnie w tych skrzyniach siada wsteczny, i to przez zeby na walku sprzeglowym, zuzywaja sie szybciej niz na przesowce przez to ze jest ich mniej. Da sie jeszcze u Ciebie przytrzymac reka lewarek zmiany biegow?? u mnie kiedys polecialy  wlasnie zeby to w zaden sposob nie dalo sie cofnac

artur1980    0

Jeszcze przytrzyma ręką. Dużo jest roboty żeby to wymienic  no i jaki koszt takiego remontu. Nic nie da założenie mocniejszych sprężynek tych na wodzikach.

rafal88    11

jakis taki nienajgorszy zamiennik walka chyba 1800 dalem, raczej naprawilbym to na Twoim miejscu przed zniwami, walek sprzeglowy wychodzi ze skrzyni jako ostatni, czyli mozesz zaczac rozbierac skrzynie od hamulcow, dyfer musisz wszystko wyrzucic, no i najlepiej jest ja wyjac. A jesli juz trzeba trzymac reka to raczej za wiele czasu nie zostalo do tego by wsteczny sie skonczyl. Tak zapytam skad jestes?? bo jest ktos kto regeneruje takowe rzeczy. Ja wlasnie stary walek zregenerowalem tak w razie "w" tyle ze u mnie skrzynia siadla w zniwa wiec musialem kupic nowy walek bo z dnia na dzien nie zrobilby starego. Tak ogolnie to robota latwa, przy okazji wymienilem wszystkie lozyska i uszczelniacze

artur1980    0

Jestem z Zamościa woj lubelskie. Jak możesz to podaj nr na priv to pogadamy i może coś mi podpowiesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie jaki luz zaworowy powinien byc przy kombajnie john deere 430 silnik 4 cylindry 
    • Przez michu20
      witam są tu posiadacze kombajnów John Deere t560 lub t670 z roczników ok 2009 i mógł by się ktoś wypowiedzieć na ten temat jak to chodzi na co zwracać uwagę przy oględzinach i czy pchać się w John deera czy claasa i jakie macie przebiegi w swoich kombajnach przez ile lat zrobione
    • Przez marek911
      Witam. Chcialbym zalozyc sobie cofanie przenosnika pochylego hedra. Widzialem ze w wersjach np 1075 wystepowalo to w oryginale. Na jakiej zasadzie to dziala? Moze ktos ma do sprzedania taki mechanizm
    • Przez cyś
      Witam, czy ktoś z forumowiczów miał, lub ma kombajn john deere 1055?
      Ponieważ planuję zakup takiego kombajnu, ale nie wiem czy pas płaski napędzający młocarnię (taki jak w załączniku) zdaje egzamin, czy nie ślizga się bądź nie zrywa?
      A także, z tego co zauważyłem, w kilku jd, które oglądałem heder ładnie podnoszą nawet na małych obrotach, ale z opuszczaniem jest gorzej, ponieważ bardzo szybko opadają. Czy może to być duża i droga w naprawi usterka?
      Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.