boczexxx

turbina wodna do deszczowni

Polecane posty

boczexxx    0

Witam wszystkich!

 

Potrzebuje pomocy, a konkretnie chodzi mi czy orientuje się ktoś gdzie można kupić lub gdzie ktoś wykonuje turbine wodną do deszczowni?

 

Chodzi mi o samą turbinę bez przekładni, dzwoniłem do kilku miejsc ale termin wykonania takiej turbiny to koniec czerwca więc troche za późno, dlatego jeśli zajmowałby się ktoś dorabianiem turbin w waszej okolice to bardzo proszę o pomoc.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

kolego poszukaj w necie w okolice Czerwińska nad Wisłą woj Mazowieckie tam mają sporo różnych części do deszczowni


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KiQ
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem nowej deszczowni i właśnie tam gdzie kupiłem ciagnik dealer polecił mi deszczownie Giunti Tornado. Jeśli jakiś użytkownik posiada ową deszczownie to prosił bym aby wyrażił swoja opinie na temat tej deszczowni.
       
      Przykładowy filmik
      http://www.youtube.com/watch?v=pDUT4Uww_b4
    • Przez GranoDorato
      Witam,
       
      Planuję zmodernizować deszczownię Palava 75 , tzn zamienić napęd zwijania z tłokowego na turbinę i zamontować ciśnieniowy zawór odcinający przy pompie.  Wodę czerpię ze stawu, pompa jest umieszczona w podporze pomostu. Z pompy poprowadzona jest rura stalowa pod konstrukcją pomostu i zakończona mufą do łączenia węży. Myślałem, żeby na rurze  zamontować wyłącznik prądu zasilającego pompę reagujący na wzrost ciśnienia (deszczownia ma zawór zamykający uruchamiany przez wózek po zwinięciu całego węża). Czy ktoś z Was stosuje coś takiego  ?  Czy macie pomysły jaki zawór/wyłącznik  zastosować ? .  Pompa daje ciśnienie około 6atm na deszczowni, więc wyłącznik musiałby mieć mniej więcej taki zakres pracy.
    • Przez zigi82
      Witam
      Kupie deszczownie ODRA z turbiną wodna z województwa kujawsko-pomorskiego lub z wielkopolski.
    • Przez Majkelo
      Panowie jak usunąć wodę z deszczowni na zimę???
      Producent nie zaleca ,aby woda zostawała w wężu.
      Uprzedzę ze nie zamierzam jej rozwijać i nikomu tego tez nie polecam .Pusty wąż uciąga się i nie trafia na prowadnicę.
       
    • Przez ziom00263
      Witam,
      Posiadam pompę głębinową 22 kW, max wydajność 1300 l/min zanurzoną w studni, studnia zaopatrywana jest wodą z jeziora. Czy pompa da radę na maksymalnej długości podawania 2000 m, wznos jest mały ok 5-8m, obsłużyć 2 deszczownie dysza 20mm, przy nawadnianiu np. 5litrów wody na m2?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj