Skocz do zawartości
MlodyRolnikWLKP

przyczepy cynkomet

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
kris14    259

Są to ze starej nazwy przyczepy Czarno-Białostockiej, które po przejęciu przez cynkomet mają cynkowane burty i ramę przyczepy.

To rozwiązanie jest dobre, ale pod warunkiem, jeżeli ta powłoka jest dobrej jakości <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    38

pod względem wiualnym to o wiele bardziej podobaja mi sie przyczepy np. warfamy, jak dla mnie ładniejsze maja kolory i lepiej dobrane, ale to kwestia gustu :)

lukupuku4    0

przyczepy cynkoMet są dość tanie w porównaniu do innych firm. Dla porównania przyczepa Pronar 6 ton to wydatek około 35 tyś zł, a cynkoMet 6 ton to około 26 tyś. zł , takie ceny widziałem na allegro. Tylko czy warto kupić cynkomet?? Wiecie może coś o tych przyczepach ??

marcin1606    6

Ja się zastanawiałem na zakupie przyczepy ale jak zobaczyłem cynkomet to pronar jest bardziej solidniejsza.

Nikita_Bennet    100

a ja sobie tak patrzę i 6 tonowa sztywna używka to tak z 4-6 tys PLN trzeba dać, używka wywrotka 6 ton to 9-13 tys PLN trzeba dać.

Cynkometu 6 tonówka stoi gdzieś 28-30 tys PLN brutto co daje około 24 tys PLN netto. Przy zakupie na PROW i otrzymaniu 60% dofinansowania to za taką 6 tonówkę musiałbym dac ok 9,5 tys PLN.

Mając do wyboru przyczepę 20 letnią i nową za takie same pieniądze co byście kupili?

jaro30    10

A może wie ktoś ile kosztuje warfama 4t albo 6t a ile metal fach i ile trzeba dopłacić za nadstawki 500mm z góry dziękuje.

rafalkom555    13

nikita_bennet

oczywiście że nową, ja mam 4tonówkę z agrometu jeszcze, z 1995 roku, tata kupił chyba w 2000 lub 2001 za 6.5tys, to jedynie jest farba starta z podłogi, ale to zużycie jakie mogło nastapić, no i troszke burty mogą być skrzywione (ale minimalnie) ponieważ były wożone kamienie, a tak z boku jak byś popatrzał to dałbyś jej 5lat, więcej nie...

sam wyliczyłeś że nowa z prowem wychodzi w najniższej cenie używanej :D

kazikow    8

Czy warto kupic cynkomet 6t. czy lepiej dołozyc trochę i wziąśc pronara 6t. W grę wchodzi jeszcze warfama i metafach co sądzicie o tym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się