MateuszRafaRachaski

JD 3050 problem z odpalaniem

Polecane posty

Witam kolegów ostatnio zmagam się z problemem w moim JD 3050 otóż zazwyczaj przy przekręceniu startera silnika słychać jedynie charakterystyczny dźwięk takie "piknięcie" i cisza Sprawdzałem i ciągnik zapala na ostro. Bezpieczniki też były sprawdzone. Ciągnik posiada także zabezpieczenie dzięki któremu start silnika jest możliwy tylko na luzie. Czy ktoś może miał podobny problem ? dodam że rok produkcji ciągnika to 1993, z góry dziękuję za sugestie i podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaco512
      zamierzam kupić coś z JD od 2140 do 3350. jakie macie opinie o tych modelach? na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan tecniczny)? jakie usterki występują najczęściej?
    • Przez Damian17
      Witam, potrzebuję włącznik półbiegu do MF3050 taki okragły naciskany (4 przyłącza płaskie od dołu z tym ze używanę są tylko 3 nie wiem dlaczego) , u korbanków mają po 250 zł :rolleyes: to trochę dużo jak za takie coś, na allegro też ponad 200 zl. Może wiecie co mozna zrobic zeby to troche taniej wyniosło? Pozdro
    • Przez massey19xpl
      Witam, jestem posiadaczem MF 3050 i jest jakiś problem, bo to chyba nie jest normalne... Gdy jadę samym ciągnikiem po dobrej drodze, bez niczego to np pod górę czuje jakby sam siebie nie mógł dociągnąć, normalnie "zdycha". Minimalnie lepiej jest, gdy silnik jest już rozgrzany, ale to na prawdę nie wielka różnica. Tak jest od samego początku kiedy kupiłem go. Co to może takiego być?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez sylwek292
      Witam teraz na lato przydał by sie chłodny nawiew ale cos sie stało i niechodzą te wiatraczki. gdy daje pokretłem 1,2,3, to nic sie tam nierusza. myslałem sie zakurzył ale nic dmuchałem tam w kabinie kołowiatraka spreżonym powietrzem niewiem jak sie zabrac pomuzcie THX
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj