Polecane posty

Witam! ;) Ogólnie mam pytanko,chciałbym aby halogeny w c360 nie zabieraly zadużo energi,dlatego czy istnieje jaki kolwiek sposób żeby podłączyc je np do alternatora i jakie będe potrzebowal do tego elementy( regulatory itp) I czy nie zadziala taki sposób podłączenia na efektywnosć ładowania akumulatorów i osłabienia oświetlenia podstawowego w ciągniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

Podstawowe pytania jaki masz alternator? i ile halogenow chcesz dołożyć?
Jeżeli ma pobierać mało prądu to ledowe będą bardziej oszczędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halogeny mam 4 zazwyczaj pracuje tylko na nich ale chce pełne oświetlenie.Myśalem nad tym żeby włożyc większy ale czy to nie zadziała zle na instalacje ciągnika? A te ledówki to tak samo świecą?Albo podlączyc może jakiś przetwarzacz do halogenów?

 

Edytowano przez MaciekZaremba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

dziecko chcesz spalić sobie traktor jak już to można podłączyć to po przez przekaźniki ale jak to kolega zauważył wyżej chyba nie dasz rady sam tego zrobić i dobrym rozwiązaniem są lampy robocze led


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek36    18

a co ty dnia nie masz do roboty  to ta kjak mój sąsiad cały dzień montował halogeny żeby w nocy orać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No bo całe 5ha musi obrobić w porywach do 10 to dniu brakuje... u mnie też są tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O "przetwarzaczach do halogenów" nigdy nie słyszałem. Dlatego z takim poziomem wiedzy odpuść sobie zabawy z instalacją elektryczną. Zresztą na temat podłączania dodatkowego oświetlenia, czy wykorzystania przekaźników wszystko zostało już napisane np. w temacie z poradami. Ale jak się szukać nie chce to się zakłada takie bzdurne tematy. Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj