Skocz do zawartości
kondziu123

Szkody wyrządzone przez dziki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kondziu123    2

Witam , jak wygląda u was sprawa z wypłacaniem odszkodowań za zniszczone uprawy ? U mnie na jesieni pszenica i trawa a teraz świeżo posiana mieszanka. O kołach łowieckich już nie wspomnę normalnie kpią sobie z rolnika ani nie wypłacają adekwatnych kwot ani nie strzelają -masakra.

gotchisc    51

u mnie to samo, koła łowieckie podchodzą do sprawy lekcjowarząco. Pisz do nich na piśmie ii rób zdjęcia szkodą ja w tamtym roku takim sposobem dostałem parę groszy, co prawda to śmiech na sali jeżeli patrzeć na straty.ale zawsze coś.

agroyoko    29

Koła łowieckie, jak i cały P.Z.Ł. to państwo w państwie! Prawo Łowieckie jest skonstruowane jednostronnie, na korzyść Związku. Nie ma sie co dziwic, skoro spory odsetek parlamentarzystów to koledzy "po strzelbie"

Wiadomość z agroFakt.pl

kali828    15

ja zadzwoniłem do swojego koła i powiedziałem ze zamierzam posiać qq i dostałem pełen zestaw pastucha jedynie sam musze ogrodzic

iron    394

@up tylko aby taki pastuch dziki powstrzymał to słupki muszą być mocne i głęboko wkopane a drut 2mm.bo inaczej gówno to da

kondziu123    2

No właśnie dwa lata temu posiałem 4 ha qq w jednym kawałku to 90% zaraz po posianiu rządek w rządek a to co zwrócili nie wystarczyło nawet na nowe nasienie . Orientujecie się czy da się ubezpieczyć uprawę również od dzików?

KRISS75    39

ja zadzwoniłem do swojego koła i powiedziałem ze zamierzam posiać qq i dostałem pełen zestaw pastucha jedynie sam musze ogrodzic

Ja dostałem tylko drut i elektryzator,kołki musiałem sam kupić.Co koło to inna polityka. :D

tadi77    0

jesli sa straty musza je oszacowac na pewno na twoja niekorzysc ,poprostu nie zgadzaj sie sie na kwote odszodowania ,napisz pismo do burmistrza o mediacje wyslij to pismo do wiadomosci do izb rolniczych, ministerstwa rolnictwa , srodowiska i do łowczego głownego zwiazku łowieckiego , zmienia podejscie beda trzesli portkami ja tak zrobiłem wypłacili w 99%

mirek37    31

na wiosnę w owsie oszacowali 40% szkody teraz przed żniwami proponowali 180zł za 1,25ha śmiech na sali,chyba trzeba się szykować z pozwem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się