Skocz do zawartości
News
MKrajes

Meyer-Lohne Rekordia, Bauer czy Zunhammer ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MKrajes    25

Zastanawiam się nad zakupem nowej beczki i najbardziej zainteresowały mnie trzy marki Meyer-Lohne Rekordia, Bauer i Zunhammer szukam opinii na ich temat.Jeżeli ktoś mógłby podzielić sie opinią na ich temat lub może miałby jakieś inne warte uwagi propozycje 

Wiadomość z agroFakt.pl

jaceko    4

Witam

Pragnę odświeżyć ten temat, ponieważ też stoję przed wyborem wozu jednego z producentów Zunhammer, Bauer, Rekordia.

Czy w obecnej chwili jakiś z użytkowników może coś mi napisać o nich?? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zefirekk
      Cześć pilnie proszę o pomoc ponieważ niedawno kupiłem szambówkę pomot 5000l ze szklanym wskaźnikiem (chodzi o rurkę) gdy pompuje do szambówki robi się tak duża piana z gnojowicy a gdy wyłącze pompę zaczyna znikać czym jest to spowodowane ?? Proszę szybko o odpowiedź!!

• Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez BOOGY93
      Dzień dobry wszystkim Posiadam beczkę Meprozet 4300 z fabrycznym układem hamulcowym. Generalnie hamulce są sprawne ale jest jeden problem a mianowicie podczas naciśnięcia pedału hamulca beczka hamuje zbyt ostro, z piskami... Nie ma możliwości np przełączania na tryby: pełny / pusty. Jeśli beczka jest pełna no jest jeszcze w porządku natomiast jeśli jest pusta to jest pisk z opon... Czy ma ktoś jaki sposób aby to zmienić? Jakaś modyfikacja?
    • Przez michal_xs
      Panowie beczkowoz chodzil na jesieni bez zarzutów, zima musiałem wywieźć troche gnojowki lalem gorącom woda pompa puściła i włączyłem walek i tak.jakby wylatywal z niej lod i tak pukal , ale przestał i wywiozlo sie dobrze. Dzis wywiozlem jedna beczke i juz gdy ja wypuszczalem to mialem lekko.slabawe ciśnienie a juz drugą beczke ledwo zaciągla . Odkrecilem dekiej i okazalo sie ze lopatki sie nie zastaly i sa w dobrym stanie co robić? Dodam ze beczka jest w miare nowa, 5 lat. Pompa próżniowa. Zalaczam zdjęcia.

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??