pawel8891

Zetor 7711 ciśnienie otwarcia wtryskiwacza

Polecane posty

pawel8891    0

Też tak słyszałem, ale jedni mówią 165 drudzy znowu 175 to spora rozbieżność a nie chcę katować niepotrzebnie pompy.

Wiadomość z agroFakt.pl

padre1989    10

im wieksze ciśnienie to mniej bedzie palić ja ogólnie prosze pompiarzy żeby ustawiali o 10 jednostek wiecej

od zalecanych

22tomek22    0

zgoda mniej będzie palić tylko wtedy będzie słabsza mieszanka co za tym idzie też ciągnik i zużycie pompy się zwiększa bo musi jednak te ciśnienie przełamać

padre1989    10

jak pompa po kapitalce to nie ma co sie rozczulac . w belarusie 952 ostatnio robilem pompe i wtryski to pompiarz namawial by wtryski ustawic na 200 gdzie w katalogu podaja na 210-215 no i sie zgodzilem i teraz bardziej dymem rzuca z komina . zostaly przeregulowane na 210 i problem ustąpił

pawel8891    0

Po sprawdzeniu okazało się że ciśnienie na 3 wtryskiwaczach nie przekracza 140 barów, po ustawieniu na 170 wszystko wróciło do normy, ciągnik zapalał z rana bez problemu. Niestety po bardzo krótkim okresie jest dokładnie to samo, zastawiam się czy końcówki wtrysków nie powiedziały papa.

Edytowano przez pawel8891

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrjako
      witam, posiadam zetora 6245 i mam z nim mały problem, brakuje mu mocy (wymieniłem tuleje, tłoki 4 pierścieniowe, wtryski posprawdzane) ciągnik pod obciążeniem od razu schodzi z obrotów puszczając bardzo delikatnego dymka, wyrywając karpiny potrafię go zadusić na 1 biegu. podejrzewam że ma zmniejszoną dawkę paliwa na pompie i teraz moje pytanie: Jak ustawić prawidłową dawkę paliwa i jaka ona powinna być??
    • Przez Kondzio55
      Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z wskaźnikiem obrotów. Tzn obroty nieważne czy na postoju czy w pracy potrafią same sie zmieniać. Chodzi tutaj o obroty na wskaźniku, nie obroty silnika. Przykładowo po rozruchu mam 800 obrotów nominalnie, a na wskaźniku potrafi skakać od 800 do nawet 2000 czy 2500.Przez co nie mozna odczytać obrotów walka itp gdyż liczba sie ciągle zmienia. Prędkość jazdy jest normalnie, bez zmian, prawidłowa. Gdzie szukać przyczyny?  
    • Przez martin0000
      Witam może ktoś powiedzieć a najlepiej zrobić zdjęcie jak jest podłączony regulator napięcia w alternatorze. Głównie chodzi mi o ten przewód zakończony taką okrągłą podkładką. Proxima 95 rok produkcji 2011.
    • Przez olozag
      Witam, mam nietypowy problem zetor nie pobiera mi paliwa ze zbiornika,jak jest zimny pod pompuje go i odpala elegancko, pojadę na pole zaoram z 20a gaśnie i nie idzie go odpalić. pompuje paliwo nie leci i tak jest póki znowu odstoi swoje i jak ostygnie pompka łapie i znowu pracuje normalnie do tego samego momentu. wymieniłem filtry, pompkę zasilającą, przewody, wyczyściłem zbiornik i dalej to samo? Ktoś miał podobny problem? Czy wina jest w popie wtryskowej?
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Mam problem z Zetorem 72.11 a mianowicie "bierze" olej. Zauważyłem, że leci on taką rurką, która wychodzi z pokrywy z prawej strony ciągnika. Czy silnik już nadaje się do remontu? Co Wy na to?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj