Skocz do zawartości
News

Polecane posty

rolnin    4

Serdecznie witam, 

Zainteresowała mnie szkoła w Giebułtowie a dokładniej technikum agrobiznesu, może na forum znalazła by się osoba lub jest , która uczęszczała do tej szkoły i może powiedzieć mi o niej jakieś szczeguły. Głównie słyszałem ogół, czyli ,że fajnie itd. ale jak jest prawda?

Ciężko czy nie, nauczyciele , liczba przedmiotów, liczebność uczniw w klasie (najlepiej tej powyżej) czy jakieś progi punktowe itd. 

Licze że będą wypowiadały się osoby chodzące tam i osoby znające takie, czy też jakieś pogłoski.

Dziękjue bardzo za odpisy i liczę że będzie ich pare.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetix
      Witam... mam pytanie Pacjent to zetor12011 deluxe rocznik 1980. Rozchodzi się o ten numer 8600060202465P6 i od czego jest ten numer? Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać tego w ciągniku ?
    • Przez kamilek767
      Witam ;) Kto posiada i może się wypowiedzieć co do tych dwóch rozsiewaczy ? Rozważam zakup któregoś z nich.
    • Przez master21
      Witam zamierzam kupić rozsiewacz i co byście polecili nowy Promar DRN czy używany zachodni?
    • Przez dan02
      witam.  zastanawiam  się nad  kupnem  ciągnika  75-85 koni.  rozważam  kupno  new holland t4.75 i bylem do tego  przekonany do tej pory.  ale też  trafiłem na  dobrą  ofertę  case ih  farmall 85a. ciągnik  będzie pracował  na  powierzchni  20  h.   co  będzie lepszym wyborem.  chodzi mi o  awaryjnosc  ceny  części  i napraw spalanie.  proszę  o pomoc.  dziękuje i pozdrawiam. 
    • Przez Wojtek026
      Co uważacie o kosiarkach dyskowych jarmetu, czy może ktoś użytkuje, cena jest najniższa z tego co mamy krajowego, sprzedawcy chwalą, pronar samasz i sipma ceny dużo wyższe a jeszcze kilka lat temu pronar miał całkiem dobre ceny
      http://allegro.pl/kosiarka-dyskowa-tylna-jar-met-z-210-2-2-8m-i5418612746.html
      mocowanie coś jak w vikonie a inne jatmety mają takie proste, ale ogólnie czy warto iść w ten temat?