Skocz do zawartości

Polecane posty

rolnin    4

Serdecznie witam, 

Zainteresowała mnie szkoła w Giebułtowie a dokładniej technikum agrobiznesu, może na forum znalazła by się osoba lub jest , która uczęszczała do tej szkoły i może powiedzieć mi o niej jakieś szczeguły. Głównie słyszałem ogół, czyli ,że fajnie itd. ale jak jest prawda?

Ciężko czy nie, nauczyciele , liczba przedmiotów, liczebność uczniw w klasie (najlepiej tej powyżej) czy jakieś progi punktowe itd. 

Licze że będą wypowiadały się osoby chodzące tam i osoby znające takie, czy też jakieś pogłoski.

Dziękjue bardzo za odpisy i liczę że będzie ich pare.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez dziki-damian
      Chcę kupić ciągnik, zdecydowałem się na Valtre tylko mam problem bo nie wiem czy T133 HiTech czy N143 Versu. Będzie pracowac przy ok 90 ha.
    • Przez Schadow
      Witam przymierzam się w tym roku do zakupu ciężkiego agregatu uprawowego 4m, gleby mam mozaikowate od piasków po naprawdę ciężkie gliny i tak na oku mam 2 agregaty. Pierwszy to Expom wicher, druga propozycja to Agro-Tom UPH 
      Mam takie pytanie do was który z tych agregatów waszym zdaniem był by lepszy? Który zrobi lepsza robotę? Czy macie jakies doświadczenia z tymi markami? 
      I jak w Expomie sprawdzają się te wahliwe częsci robocze, czy nie ma problemu z kopiowaniem terenu?