Skocz do zawartości
Misiak1177

Wiercenie dziury na smarowanie turbo/pompy wtryskowj

Polecane posty

Misiak1177    5

Witajcie, szybkie pytanie, jak to jest z wierceniem dziury na centralne smarowanie pompy wtryskowej lub turbo w starym typie bloku silnika. 

Trzeba na pewno zrzucić miske olejową, ale co dalej, jeszcze coś w środku silnika trzeba odkręcać, żeby opiłki nie poszły w nie porządane miejsce ?

Prosze o szybką odpowiedz kto miał z takim czymś do czynienia, bo turbo komplet leży na półce, a nie ma dziury na smarowanie !! pomóżcie 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez Chudy44
      witam! mam pytanie chciałbym przerobic mojego MF 3080 rok 1986 typ sil:A6.354 na turbo:D
      co musze zmieniac w silniku?? tłoki korbowody walek rozrządu moze cos z głowiaca? wał korbowy?
      czy moze bez niczego turbo zalozyc??
      prosze o jakies wskazówki:P
      dzieki mam 20 ha
    • Przez misieq
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie dotyczące wyżej wymienionego typu silnika tak jak w temacie: dlaczego w kolektorze ssącym zamontowano tam nagrzewnicę przez którą płynie płyn chłodzący silnika. Co może spowodować wymontowanie tej nagrzewnicy, jakie ona ma znaczenie. Zgóry dziękuje za zainteresowanie. Pozdarawiam.
    • Przez pawel9404
      Czym różni się MF1014 od MF3080 ?
      Który lepszy?
      Jakiego polecacie?
      Jakie mają wady?
      Jakie spalanie ?
      Czy może jakiś inny na 20ha używany w  cenie do 35tys?

• Przez ansu
      Witam

Mam ciągnik Massey Ferguson 275 odpowiednik Ursus 4514 i 4512 z silnikiem MF A4.236 66KM/2200rpm i mam zamiar zamontować turbosprężarkę z IVECO DAILY 99450703 , posiadam jeszcze pompę wtryskową z tego pojazdu, tylko nie bardzo pasuje, wszystko w bardzo dobrym stanie.
      Czy to ma szansę dobrze działać i przyniesie jakieś pozytywne efekty? Czy szkoda mojej pracy i czasu.
      Na początek tylko turbo.
      Czy nie jest za duże?
      Czy można zrezygnować z zaworu upustowego, nie bardzo mi się mieści?
      W zasadzie to tylko koszt mojej pracy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.