Skocz do zawartości
jerzystek

Gdzie kupić nostrzyk biały C1?

Polecane posty

nick    0

Nostrzyk u nas w kraju podlega kwalifikacji, czyli C1 jest u nas niedostępny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez Pawel330
      Planuje zasiać seradele na areale 1 ha. Kiedyś to dziadek siał ale już nie pamięta ile się to dawało na 1ha/kg. Może ktoś z was wie ile tego się sieje i w jakim przedziale cenowym.
    • Przez Brukarz
      witam mam pytanie dotyczace uprawy Kozłka lekarskiego,kto uprawia na jakiej powierzchni i jakie macie spostrzezenia co do tej prawy :rolleyes: POZDRAWIAM :D
    • Przez TomaszDras
      Witam wszystkich forumowiczów, z racji zajęcia się uprawą ziół- pokrzywy i nagietka założyłem ten wątek abyśmy mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomocą w uprawie. Wiem, że wielu z was uważa, iż nie powinno się pomagać konkurencji, jednak chodzi o pomoc w kwestiach gdzie brak odpowiedzi, a warto uniknąć metody prób i błędów. Warto wymienić się spostrzeżeniami i można zorganizować się w większe grupy sprzedając duże jednorodne partie towaru.
      Pojawia więc się moje pytanie: jak suszycie pokrzywę? Chodzi mi o pokrzywę przemieloną całą z łodygą. Czy ktoś z was zajmował się tematem dzikiej róży?