Polecane posty

jaki dokładniej ten caruelle  model media integral czy jakiś inny , caruelle media i mój seguip mają takie same komputery sterujące dawką oprysku 


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma od kilku lat sprzęt dobry w dobrej cenie dlatego wziąłem sobie mojego Seguip powiem tak bliźniak tyle że ciężko z instrukcją po polsku do caruelle troszkę szybciej Seguip prawie wogule jak rozszyfrujesz kompa będziesz zadowolony


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie morze ktoś hciał by podać parametry z komputera Seguip . Powiem jak wcisnąć 1 potem E na wyświetlaczu po lewej jest numer parametru po prawej wartość i tak po koleji aż do numeru 58.Numer 1 to liczba impulsów z Koła na kilometr.Uściślając strzałką przehodzisz do guru w pole prog ( programowanie)

Edytowano przez PiotrJakubowski

piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Witam posiadam książki i katalogi do opryskiwacz seguip oraz wiedze jak ustawić to cudo

Kolego a czy masz instrukcje obsługi do komputera pokładowego opryskiwacza seguip ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem panowie że jest zima i nikt nie myśli o opryskiwaczu ale jak przyjdzie wiosna będzie po ptokach zabraknie czasu na testy.Morze który się zlituje nad mądralą i pomorze mi z moim komputerem ,kilka postów wcześniej podałem maila jak ktoś ma ochotę wspomóc mi s tym komputerem bende wdzięczny .

 


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi3dd    1

Czy ja moge te instrukcje po polsku wstawić na grupę - nie mam czasu indywidualnie wysyłać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja moge te instrukcje po polsku wstawić na grupę - nie mam czasu indywidualnie wysyłać każdemu.

 

Wstawiaj bende bardzo wdzięczny zostanie jeszcze trochę czasu na studia. A tak nawiasem mówiąc wybiera się ktoś do Ostrudy na Arenę 11  12  luty .


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo81    0

Witam.

 

Kilka dni temu kupilem opryskiwacz caruelle optima lecz nie mam do niego instrukcji po Polsku. Widzialem w temacie ze posiadasz instrukcje do komputera i ze udostepniles ja na grupie. Nie za bardo sie orientuje gdzie to mozna znalesc wiec jesli nie byl by to dla Ciebie problem to czy mogłbys mi wyslac ją na e maila? Jesli tak to daj znac to wysle maila. Troszke zalezy mi na czasie bo z odzywkami mozna bedzie po niedzieli wyjezdzac a chcialbym miec sprzet w miare ogarniety. Czekam na odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi3dd    1

a może ktoś wie jak wyliczyc( zmierzyć) parametr cav - czyli co wpisać w sterwnik w parametrach od 14-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarkomonika    0

podpowiedzcie ile wpisać pod 1   (imp/km ) i jak ustawić zawór sterujący

u mnie pryska jak chce i ciągle miga i przelącza sie samoistnie  km/h o l/ha P  ,   l/ha M o bars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez bym prosił o to co kolega, lub czy ktoś by mógł podać wszystkie wartości do parametrów ? Jest komputer a i tak muszę pryskać na manualu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wasze pytanie pod        NUMEREM 1 wpisujemy ilość impulsów na kilometr [ zależna od średnicy koła ] w moim przypadku wymiana opon z starych na nowe ten sam rozmiar inny producent ,na starych oponach było 1600 impulsów na nowych jest 1575.   NUMER 2 przepływomierz zależy od przepływomierza POLMAC czy SUPRAY ,polmac trzeba obilczyć impulsy na litr ma około 600 impulsów na litr [OKOŁO 600 WAŻNE OKOŁO] supray ma wytłoczone na obudowie trzeba sprawdzić.


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi3dd    1

Wyłączam sekcje od prawej strony i opryskiwacz trzyma ciśnienie (motoregulator reaguje)

Gdy wyłączam sekcje od lewej do prawej ciśnienie podnosi się. - najpierw motoregulator stara się obniżyć lecz za chwilę wraca do wcześniejszego nastawu

Co może być przyczyną?

Opryskiwacz seguip .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi3dd    1

Wyłączam sekcje od prawej strony i opryskiwacz trzyma ciśnienie (motoregulator reaguje)

Gdy wyłączam sekcje od lewej do prawej ciśnienie podnosi się. - najpierw motoregulator stara się obniżyć lecz za chwilę wraca do wcześniejszego nastawu

Co może być przyczyną?

Opryskiwacz seguip .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djarbajt    0

Witam. Prosił bym o przesłanie instrukcji do tego komputera, może być w języku angielskim aczkolwiek lepiej było by w PL :)
Będę niezmiernie wdzięczny: jaroslaw.kudelski@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi91    0
Dnia Thu Dec 15 2016 o 06:44, grume napisał:

Witam posiadam książki i katalogi do opryskiwacz seguip oraz wiedze jak ustawić to cudo

Koleżko odezwij się 792243623 odnośnie twojej wiedzy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mimo upływu czasu ciągle aktualny. Pilnie kupię instrukcję obsługi do Caruelle z komputerem Integral. Proszę o wiadomość poprzez agrofoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Witam zamierzam kupic opryskiwacz caruelle z takim komputerem https://www.google.pl/search?q=caruelle+komputer+integral&tbm=isch&source=hp&sa=X&ved=2ahUKEwifvNuO5LHgAhXuAhAIHWRfCqMQ7Al6BAgEEA8&biw=1242&bih=597#imgrc=k3oWALcQpxaUfM: I mam pytania

1 czy jak sie popsuje to mozna go "obejść" i pryskać bez niego

2 jak, co sprawdzic czy jest sprawny

3 czy jest mozliwość wprowadzenia nowych danych odnosnie szerokości sekcji (opryskiwacz ma 27m mi pasuje 21)

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupisz zwykły manualny rozdzielacz i da radę. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka wartość wprowadzić od parametru 9-13 ? Wydajność duszy to 1.32 l/min ale nie łapie tych danych z dołu wzoru. Resztę danych wprowadziłem jedynie z tym mam problem. Komputer to caruelle coś podobnego jak wstawiłem 

obrazek PNG.png

85E2D2D7-57AA-44E0-AF88-707CEFFDE07C.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
    • Przez gregorz
      Witam potrzebuje  pomocy sterownik bravo 300s  podczas składania belki opryskiwacza załącza  się podnoszenie belki co może być przyczyną? 
       
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez MFargo
      Przychodzę z zapytaniem jak ustawić opryskiwacz żeby zasysał wode z zewnętrze go zbiornika czyli np mayzera bo mam taką opcję w opryskiwaczu ale nie wiem jak to uruchomić.
      Dodam jeszcze że pompa ma naped z ciagnika nie z koła 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj