Skocz do zawartości
News
AgnieszkaBaranowska

Terminy zgłoszenia przemieszczenia bydła

Polecane posty

Witam

Mam pytanie 12 kupiłam bydło termin zgłoszenia przemieszczenia mijał 19.03.2016 (sobota) ja dokonałam zgłoszenia 21 .03 tj.poniedziałek czy moje zgłoszenie jest błędne i grożą mi sankcje?Proszę o odp.ponieważ Pani z ARIMR straszyła mnie dużymi sankcjami finansowymi .

mtz82r96    4

Witam

Mam pytanie 12 kupiłam bydło termin zgłoszenia przemieszczenia mijał 19.03.2016 (sobota) ja dokonałam zgłoszenia 21 .03 tj.poniedziałek czy moje zgłoszenie jest błędne i grożą mi sankcje?Proszę o odp.ponieważ Pani z ARIMR straszyła mnie dużymi sankcjami finansowymi .

Nie dochowałaś 7 dniowego terminu na zgłoszenie zdarzenia, nie ma znaczenia, że ostatnim dniem była sobota. W razie wytypowania do kontroli zostanie stwierdzony brak terminowości zgłoszeń zdarzeń w stadzie, co grozi m. in. obniżeniem dopłat. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafkap
      Już od 26 września według zapowiedzi Ministra Rolnictwa ruszają wypłaty suszowe.
      W ciągu pierwszego tygodnia wnioski złożyło 9 tyś rolników. 
      Piszcie kiedy dostaniecie przelewy, z jakich gmin jesteście.
    • Przez Diwad890
      czy umowa pisana na własnej kartce o dzierżawę ziemi na 5 lat jest ważna jak nie ma pieczątki sołtysa? wzór umowy był brany z Internetu wszystko tam Jest nr dowodu itp
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez Dagmarka
      Witam,jestem w RHD i jak to jest ze sprzedażą mojego mleka do restauracji np.faktury nie wystawie a moge do nich sprzedać.Jak oni będą się rozliczać>?
    • Przez chuck00
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda cała procedura przepisania stada bydła mlecznego na małżonka. Dlaczego? Żeby ominąć okres wypowiedzenia w mleczarni, który jest długi i kosztowny dla dostawcy w moim przypadku i przeniesienie się do lepszego odbiorcy mleka. Czy w przyszłości po takiej akcji można wrócić do pierwotnego właściciela czy to już zbyt kręcenia?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.